8 can alan çukura soruşturma… Önleme bak!

0

8 can alan çukura soruşturma… Önleme bak!

8 can alan çukura soruşturma… Önleme bak!
BAYBURT’ta, İran plakalı otomobil ile minibüsün, menfez inşaatı için tek şeridi kapatılan yolda açılan 8 metrelik çukura düşmesiyle 5’i İranlı, 3’ü Türk 8 kişinin öldüğü, 3 kişinin de yaralandığı kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Vale kavgası sokak kapattı
Kadıköy Caddebostan’daki bir restoranda müşterilerle valeler arasında çıkan ve Murat Oğuz Orhan ile Emre Adaş’ın ölümüne neden olan kavganın yaşandığı İskele Sokak trafiğe kapatılacak.

Kangal katili
Bursanın Gemlik ilçesi Gemlik Çiftçi Hakları Koruma Başkanlığında bekçilik yapan Yaşar Ş.(48), dün çiftliğin çevresinde dolaşırken, yakındaki bir akaryakıt istasyonunda çalışan Ali Çelike ait Manço isimli Kangal köpeğinin yanına geldiğini gördü.

Anneannesi için hukuk okumuş
Hocası Atilla G.’nin odasında intihar ettiği iddia edilen ve önceki gün yaşam mücadelesini kaybeden üniversite öğrencisi Alara Karademir’in, anneannesinin avukatı Dilek Helvacı torunuyla ilişkilerini Hürriyet’e anlattı.

6 ay meslekten men alabilir
Sağlık Bakanlığı Bağışıklama Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Profesörü Canan Karatay’ı aşı konusundaki açıklamaları nedeniyle İstanbul Tabip Odası’na şikâyet etmişti.

Sakin adaya müjdeli haber
Hürriyet’in gündeme getirdiği Gökçeada Kaleköy mevkisinde kumtaşı ocağı açılmasıyla ilgili ÇED başvurusu geri çekildi. Çanakkale Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İl Müdürlüğü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada “Faaliyet sahibinin ekonomik sebeplerden dolayı planladığı yatırımdan vazgeçtiği belirtilerek projenin iptali başvurusunda bulunulmuştur” denildi.

Aşılama zorunlu olsun
Aşı reddinin artmasıyla kızamık riskinin de yükselmesi tartışma yaratırken Türk Tabipleri Birliği (TTB) Sağlık Bakanlığı’na başvurdu.

Kaynak : Hurriyet Gazetesi

Share.

Leave A Reply