8 kişinin öldüğü kazada 2 tutuklama

0

8 kişinin öldüğü kazada 2 tutuklama

8 kişinin öldüğü kazada 2 tutuklama
Bayburtta iki aracın menfez inşaatı için açılan çukura düştüğü kazayla ilgili soruşturma kapsamında, yol çalışmasını yürüten yüklenici firmanın 2 görevlisi tutuklandı.

Başbakan Yıldırımdan Paskalya mesajı
Başbakan Binali Yıldırım, devletin, toplumsal farklılıkları zenginlik olarak gören bir anlayışla vatandaşları arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin her birinin sahip olduğu hakları koruduğunu, huzur ve emniyetini temin ettiğini bildirdi.

Erdoğan: Bunların bilet parasını verip göndermek lazım
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye’de, İstanbul’da yaşayamam diyenler ülkemize değil hayata küsmüş demektir. Bunların bilet paralarını verip göndermek lazım. Çünkü bunlar ülkemize yük” dedi. Kosovada yapılan FETÖ operasyonunu da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan “Kosovanın Başbakanı tuttu, istihbaratın başındaki kişiyle içişleri bakanını görevden aldı. Şimdi soruyorum, ey Kosovanın Başbakanı, kimin talimatıyla sen böyle bir adım attın? Ne zamandan beri Türkiye Cumhuriyetine darbe yapmaya gayret edenleri korumaya başladın” diye konuştu.

14 yaşındaki çocuğu istismar edip nişanlandı! Şefkat bekliyorum dedi
ANTALYA’da 2016’da evlenme vaadiyle 14 yaşındaki S.Ö.’yü kaçırarak cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan Etem Öztürk (38), 15 yıl 10 ay hapse çarptırıldı. Duruşmada kendisinden şikayetçi olmayan, şu an nişanlı olduğu S.Ö.’nün yaşının küçük olduğunu bilmediğini öne sürerek, “Devletin şefkatli yüzünü göstermesini bekliyorum” diye beraat talep eden Öztürk, tutuklandı.

Cenazede yok artık dedirten olay!
Sakaryanın Adapazarı hastalık sonucu ölen Emine Uğurun (68) cenazesi, görevlilerin dikkatsizliği sonucu morgda unutuldu. Durum, camide namaz kılıp defin için mezarlığa giden yakınlarının tabutu açmasıyla ortaya çıktı.

Başbakan Yıldırım: 2019’dan sonra Türkiye’de üreteceğiz
Ödemiş Devlet Hastanesinin açılışında konuşan Başbakan Yıldırım, sağlık alanında yapılan yenilikleri anlattı. “Bebeklerimiz için, çocuklarımız için dünyada ilk kez karekod destekli aşı takip sistemini hayata geçirdik” diyen Başbakan Yıldırım, tetanoz, difteri gibi aşıların 2019dan itibaren Türkiyede üretileceğini duyurdu.

Bir traktör dolusu odun için fuhuş pazarlığı
EDİRNEde polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 22 şüpheliden 5i tutuklandı. Soruşturmada ekip otomobilinde fuhuş yaptıkları ve fuhuş yapanlara bilgi sızdırdıkları gerekçesiyle de 4 polis memuru açığa alınarak, haklarında soruşturma başlatıldı.

Taksimde dilenci terörü! 12 yaşındaki kızı tramvaydan attılar
İstanbul Taksimde İstiklal Caddesinde nostaljik tramvaya asılan 12 yaşındaki dilenci bir kız çocuğu, diğer dilenciler tarafından aşağı itildi. Küçük kızın olayda parmağı incinirken, yaşadığı korku kameralara yansıdı.

Bodrum sahilinde şaşırtan görüntü: Matkap!
Turizm beldelerinde turistlere rahatsızlık veren hanutçulardan sonra şimdi de sahilerde işportacılar türedi. Bodrum’da sahil kenarında güneşlenen turistlere matkap satmaya çalışan seyyar satıcılar görenleri şaşırttı.

Hamile kadın ve eşine silah çeken polis açığa alındı
BOLU’da kavga ettiği komşusuna silah çektiği görüntüler tepk ÿgören polis memuru Cihan A., açığa alındı.

Korkunç! 4 tonluk makine işçinin üzerine devrildi…
İstanbul Beylikdüzünde 4 tonluk makine, forklift ile indirilmek istendiği esnada, TIR içerisinde işçinin üzerine devrildi. İşçinin ağır yaralandığı kaza anı güvenli kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Düzcede korku dolu anlar! Yolcu otobüsü cayır cayır yandı… 
Düzcenin Akçakoca ilçesinde bir yolcu otobüsü yanarak kullanılamaz hale geldi.

Kaynak : Hurriyet Gazetesi

Share.

Leave A Reply