Arven Beren Kuşatman Ocak Ayı İnstagram videoları ( Ver Elini Aşk,Kara Sevda) Su Bebek , Deniz Bebek

0

Arven Beren Kuşatman Ocak Ayı İnstagram videoları ( Ver Elini Aşk,Kara Sevda) Su Bebek , Deniz Bebek

Dizi Bilgileri

Ver Elini Aşk Dizisi

Kanal : Kanal D

Konu: Amerika’da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden doğan kızıyla İstanbul’da yaşayan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol insanı olan Kaan ile ablasını bulmak için köyden İstanbul’a gelen, dediğim dedik Antepli bir köylü kızı olan Ayperi’nin yolları kesişir. Kaan’ın dünyalar tatlısı bebeği Su’ya dadılık yapmaya başlayan Ayperi ile Kaan her konuda zıtlaşsalar da bilmedikleri bir şey vardır. Onların kaderleri bundan yıllar önce Kıbrıs Savaşı sırasında birlikte yazılmıştır.

Dizi Ozet

Ver Elini Aşk

Ver Elini Aşkın 11. bölüm özeti oku 3 Aralık 2017 Pazar Kanal D. Ver Elini Aşk dizisinin yeni bölüm özeti oku. Ver Elini Aşk yeni bölümde neler olacak? Ver Elini Aşk son bölümünde ne oldu?

FİNAL

Ayperi, Kaanın babasıyla görüştüğünü anlayınca Kaana kızar ve Emin Ağanın yanında kalmaya karar verir. Kaan ise Ayperinin dedesiyle kalmasına bozulur, onu ikna etmek için konuşmaya çalışır ama Ayperi Nuh der peygamber demez. Bunun üstüne Kaan, Mesut, Oğuz ve Lalin bir plan yaparlar, Ayperiyi kaçırırlar. Ayperi bu kaçırma olayına çok kızsa da sonunda Kaana olan aşkını inkar etmekten vazgeçer.

Emin Ağa ise can düşmanı Hayrinin, Aytenin lokantasında çalışmaya başladığını ve dükkanı müşterilerle doldurduğunu öğrenir çok sinirlenir. Hayri ile ittifak kuran herkesi cezalandırmak ister ve ev ile birlikte Aytenin dükkanını da satmaya karar verir.

Bunu duyan Kaan çok sinirlenir, Ayperinin yaptığı plan sonucu dostları ile birlikte Emin Ağanın evini basar. Ancak hiç hazırlıklı olmadıkları şey dedesinin yine bir oyununa kurban gittiklerini öğrenmeleridir. Emin Ağanın son oynadığı oyun nedir? Ve Kaan, Ayperi çifti sorunları çözüp mutlu sona ulaşabilecekler midir?

Kanal D Yayın Akışı

Saat Program Adi
06:45 SİYAH BEYAZ AŞK
08:45 SAHRAPLA LEZETLİ SOFRALAR
09:45 MAGAZİN D PAZAR
13:00 ŞULE İLE VİTRİNDEKİLER
14:00 NURSELLE EVİN TADI
15:15 GÜLİZAR
18:45 KANAL D ANA HABER BÜLTENİ
20:00 ÇOCUKLAR DUYMASIN
23:45 PAZARLARI HİÇ SEVMEM
01:15 GÜLİZAR
03:45 5N1K
04:30 ÇOCUKLAR DUYMASIN
06:45 KANAL D İLE GÜNAYDIN TÜRKİYE

SECMECE PROGRAMLAR

Kanal Adi Saat Program Adi
Star TV 06:45 BUGÜN
Kanal D 06:45 KANAL D İLE GÜNAYDIN TÜRKİYE
ATV
Show TV 10:00 PAZAR SÜRPRİZİ
Fox TV 03:15 KALBİMDEKİ DENİZ – TEKRAR
TRT 1 18:55 HAVA DURUMU
TV 8 15:15 İNSANLAR ALEMİ
Kanal 7 21:00 KANAL 7
Beyaz Tv 06:30 SİNEMA
Share.

Leave A Reply