Aşk Yeniden izle 31 Mart 2018 Cumartesi

0

Dizi Adı : Aşk Yeniden
Dizinin Yayınlanma Tarihi : 31 Mart 2018 Cumartesi
Dizinin Başlama Saati : Yeni Bölüm :
Dizinin Kanalı : 10
Bilgi :
Aşk Yeniden dizisini izlemek için tıklayın.

Dizinin Kısa Özeti : Sevdiklerini, tüm ailesini, hayatını geride bırakarak, aşık olduğu Ertan’ın peşinden Amerika’ya kaçan Zeynep, elinde hayal kırıklıkları ve bebeğiyle Türkiye’ye geri döner. Diğer tarafta Amerika’ya eğitim için giden Fatih’in de hayal kırıklıkları…

Aşk Yenidenin 59. bölüm özeti oku 14 Haziran 2016 Salı Fox TV. Aşk Yeniden dizisinin yeni bölüm özeti oku. Aşk Yeniden yeni bölümde neler olacak? Aşk Yeniden son bölümünde ne oldu?

Bir süre içinde bulundukları adadan kurtulma yollarını arayan kahramanlarımız maalesef zaman geçtikçe umutlarını kaybetmiştir. Ada şartlarına alışıp orada kendilerine yeni bir hayat kurmaya başlamışlardır. Kendilerine bir lider seçmek isterler fakat işler sandıkları kadar kolay olmaz. Liderlik için Fatihin karşısına en yakın rakibi olarak Zeynepin çıkması durumu ekibin içinde bölünmelere sebep olur. Adada ele geçirdikleri misafirleri başlarda herkesin korkmasına sebep olur. Ondan kurtulmayı planlarlarken adanın diğer tarafında karaya oturan bir geminin varlığından haberdar olmaları hepsinin yeniden griye dönme umudunu yeşertir. Fatih ve yanındaki birkaç kişi adanın diğer tarafına geçmek için hazırlıklara başlarlar. Fakat bu misafirin onları ölüme mi yoksa yeni bir hayata mı götüreceği meçhuldür! Aşk Yeniden Final bölümüyle Salı akşamı saat 20. 00da FOXta!

Share.

Leave A Reply