Atv Canlı Yayın hd

0

Atv Canlı Yayın hd

Dizi Bilgileri

Kırgın Çiçekler Dizisi

Kanal : Atv

Konu: 16 yaşında genç bir kız olan Eylül’ün üvey babası tarafından kendisine yapılan tacizleri ile başlar. Bu durumdan oldukça rahatsızlık duyan genç kız durumu annesine anlatır ve annesinin yaptırımı ile kendisini İstanbul Koşu yolu Kız Yetiştirme Yurdu kapısında bulur. Olay örgüsü Eylül’ün tacizlere maruz kalması ile başlamış olsa da yurda gelmesi ile edindiği arkadaşlıkları ile tamamen anlamlanmaktadır. Kırgın Çiçekler de beş genç kızın yaşam savaşları, aile özlemleri ve dostlukları her hafta işlenen konular ile seyirciye sunulmaktadır.

Kırgın Çiçekler Oyuncuları:

Eylül – Biran Damla Yılmaz

Dizinin ana karakterlerinden olan Eylül 16 yaşında güzel bir genç kızdır. Annesinin bir yıl öncesinde Kemal ile evlenmesiyle hayatında zor günler başlamıştır. Kemal’in kendisine karşı rahatsız edici tavırlarını bir süre sonra tamamı ile fark ederek durumdan oldukça mutsuz ve huzursuz olmaya başlar. Okulda yakın arkadaşına durumu anlatır ve annesine bunları söylemesi gerektiği söylemini doğru bularak durumu annesine anlatır. Annesinin kendisini yurda vermesi ile hayal kırıklığına uğrayan genç kız bir yandan annesini o adamın sevgisizliğinden kurtarmak için gözünü açmaya çalışırken bir yandan kız kardeşi Büşra’ya iyi abla olmaya çalışır bir yandan da Kemal’den kurtulmaya çabalar.

Songül – Gökçe Akyıldız

16 yaşında olan Songül 4 yaşında iken annesini kaybeder. Babasının cezaevinde olması nedeniyle akrabaları tarafından da bakılmak istenmeyince yetimhaneye verilir ve uzun süredir yetimhanede anne ve baba sevgisinden uzak bir şekilde yaşamak zorunda kalır. Sert mizaçlı, haksızlığa tahammül edemeyen bir yapısı vardır. Güçlü bir yapıda olduğunu sergilemeye böylece kendine kalkan oluşturmaya çabalasa da iç dünyasında oldukça duygusal bir yapısı vardır.

Kader – Çağla Irmak

Diğer kızlar gibi 16 yaşında olan genç kız doğduktan sonra un çuvallarına bırakılmıştır. Neriman Hanım Kader’in annesinin teyzesi olmaktadır. Kader’i müdireliğini yaptığı yurda alır ve Kader burada büyümeye başlar. İyi niyetli, uysal bir kızdır. Affedici olmayı ve annesinin onu sevmesi en büyük isteğidir.

Cemre – Hazar Motan

Zengin bir ailenin bir kızı olarak dünyaya gelmiştir. Diğer kızlardan oldukça farklı bir hayatı olsa da yaşadığı olay onu da diğer kızlar ile aynı noktaya getirmiştir. İyi bir okulda eğitim alan kendine güvenen ve varlıklı bir hayat süren Cemre babasının işlerinin bozulması ile farklı bir kulvara geçmeye başlamıştır. Babasının iflas eşiğine gelmesi ve bunu kaldırmaması ile bir gece intihar etmeyi düşünürken karısı Melek tarafından durdurulma çabasına tanık olmuştur. Karısının elinden almak istediği silah yanlışlıkla ateşlemiş karısını vurmuştur. Seslere uyanan Cemre salonda annesinin kanlar içindeki bedeni ile karşılaşmıştır. Bu sürede babası kafasına sıktığı tek kurşunla hayatını sonlandırınca Cemre için bambaşka bir hayat başlamış ve kendini evlerinin karşısındaki yetimhanede bulmuştur.İlerleyen zamanlarda babasından bir kız kardeşi olduğunu öğrenip hayatta tek başına olmadığına seviniyor.

Meral – Aleyna Solaker

Dünyaya gayrı meşru bir çocuk olarak gelir. Annesinin gece hayatında para kazanması sebebi ile küçükken yurda verilir. Giyimi, süsü çok sever. Bulunduğu koşullardan memnun değildir ve bunlardan kurtulmak ister. Annesine kavuşmuş olsa da öldürülür kendisi de komadan sağ olarak çıkar.

Feride – İpek Karapınar

Çalıkuşu edasındaki Feride idealist bir öğretmendir. Yetimhanede müdür yardımcılığı yapmaktadır. Zengin bir ailenin kızıdır ama kendi ayaklarının üzerinde durmak için çaba sarf etmektedir. Yetimhanedeki kızlara ‘Kırgın Çiçekler’ olarak seslenmektedir. Kızların kendi ayaklarının üzerinde durarak hayata atılmalarını istemekte onlara yardımda bulunmaktadır. İşini severek icra etmektedir. İlk nişanlısından aldatıldığı için ayrılır bu durum onda güven duygusu yaratmış olsa da daha sonrasında üst komşusu olan Toprak öğretmene gönlünü kaptırmış ve nişanlanmıştır.
Toprak – Özgür Çevik

Öğrencilerini seven ve onlar ile etkin iletişime sahip bir öğretmendir. Feride’nin üst komşusu olan Toprak öğretmen gönül ilişkisi yaşamaktadır. Kadınlara yönelik duygularını dışa çok vuramadığı için nişanlısı ile aralarında yüz güldüren sahneler oluştursa da iyi niyetli, sevecen biridir.
Mesude – Derya Artemel

Eylül’ün annesi olan Mesude kendisinden beş yaş küçük olan Kemal’e aşık olur. Gözü ondan başka bir şey görmeyen Kemal’i kaybetmek istemeyen genç kadın kendi kızından bile vazgeçecek bir psikolojide kendini bulur. Kocasının kendisini çok sevdiğine kendisini inandırır. Bu da kocasının asla kendinden vazgeçmeyeceği düşüncesini pekiştirmiş olur. Kızının söyledikleri karşısında öz kızını suçlayarak kocasının yalanlarına inanıp evladına zor günler yaşatan bir kadın olur. Üç çocuk annesi duyguları ve aklı arasında yaşadığı karmaşıklığı çözümlemek için kendi içerisinde hesaplaşmalar yaşar.

Kemal – Cansu Fırıncı

Mesude’nin biricik aşkı olduğunu bildiği için kadının zaaflarını iyi kullanır. Her halükarda karısına kendini inandırmayı başarır. Üvey kızına karşı beslediği duyguları çeşitli yollar ile dışa vurur.

Nazan – Veda Yurtsever

Kırgın Çiçekler Oyuncularından biri de Nazan karakteridir. Yetimhanenin semtlerine taşındığı ilk günden beri rahatsızlığını her koşulda dile getirmiştir. Yetimhanede kalan kızları hor görmekte ve nefret etmektedir. Kötü niyetli bir kadın olan Nazan aile dostlarının kızları Cemre’nin mirasını da çalmıştır. Her koşulda kızlar ile uğraşmayı başaran Nazan oğlu Serkan’ın Eylül ile olan arkadaşlığından da çok rahatsızdır ve hiç istememektedir.

Serkan – Mehmet Aykaç

Eylül’ün erkek arkadaşıdır. Varlıklı bir ailenin çocuğu olan Serkan Nazan’ın evlatlığıdır. Kendisi ve ikiz kardeşi Defne bunu çok sonrasında öğrenmiştir. İyi niyetli, yardımsever bir karaktere sahiptir. Annesi ile görüş farklılıklarını açık bir dil ile her ortamda dillendirebilmektedir. Eylül’ü de çok sevmektedir .

Defne – Nil Keser

Dizinin başından beri yetimhanede olan kızlardan asla haz etmemektedir. Şımarık, kendini beğenmiş bir kız profilindedir. Cemre’nin aile ortamı henüz var iken samimi arkadaşı idi. Cemre’nin ailesini kaybetmesi ve varlığının kalmaması ile yetimhanede yer almaya başlaması ile onunla da hiçbir şekilde muhatap olmamaya başlamıştır. Sonrasında kendisinin de meğer sevmediği yetimhanedeki kızlar gibi olduğunu öğrenir. Çünkü ikiz kardeşi Serkan ile birlikte Nazan tarafından evlatlık edinmiştir.

Dizideki Diğer Oyuncular: Cenk (Yunus Emre Terzioğlu), Büşra (Esra Yılmaz), Aleyna (Dilara Mücahiroğlu), Merve (Seda Güngör), Sadullah (Ruhi Sarı)

Dizi Ozet

kırgın Çiçekler

Kırgın Çiçeklerin 113. bölüm özeti oku 12 Mart 2018 Pazartesi ATV. Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölüm özeti oku. Kırgın Çiçekler yeni bölümde neler olacak? Kırgın Çiçekler son bölümünde ne oldu?

FİNAL

Kızlar polisten kaçarken, Songül direksiyonun hakimiyetini kaybeder. Korkunç bir trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırılırlar. Haberi alan herkes hastaneye koşar. Kızlar birer birer kendine gelirken, Songülün durumu kritiktir… Ölüm tehlikesi olduğunu öğrenince şok yaşarlar… Hastaneye gelen Ali taburcu olduklarında tutuklanacaklarını bildiği için çok üzgündür…

Atv Yayın Akışı

Saat Program Adi
00:20 SON VURGUN
02:15 KANATSIZ KUŞLAR
04:50 SON VURGUN
06:45 BENİ BIRAKMA
08:00 KAHVALTI HABERLERİ
10:00 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT
13:00 ATV GÜN ORTASI BÜLTENİ
14:00 BENİ BIRAKMA
16:20 ESRA EROLDA
19:00 ATV ANA HABER BÜLTENİ
20:00 KİM MİLYONER OLMAK İSTER
23:00 8.GÜN

SECMECE PROGRAMLAR

Kanal Adi Saat Program Adi
Star TV 02:30 RÜZGARIN HATIRALARI
Kanal D
ATV 02:15 KANATSIZ KUŞLAR
Show TV
Fox TV 16:15 ŞEVKAT YERİMDAR – TEKRAR
TRT 1 13:25 HALİT YEREBAKANLA DOKTOR…
TV 8 15:45 YEMEKTEYİZ
Kanal 7 14:30 TÜRK FİLMİ
Beyaz Tv 18:30 BEYAZ ANA HABER [CANLI]
Share.

Leave A Reply