Bizim Hikaye izle Bugünün Dizileri 31 Mart 2018 Cumartesi

0

Dizi Adı : Bizim Hikaye
Dizinin Yayınlanma Tarihi : 31 Mart 2018 Cumartesi
Dizinin Başlama Saati : 12:15 – 14:15 (120 dakika)
Dizinin Kanalı : Fox tv
Bilgi : Bizim Hikaye dizisini izlemek için tıklayın.

Dizinin Kısa Özeti :

27. Bolum: Omer in bir anda Filiz in hayatına girmesi Barış ı cok rahatsız eder. Omer le ilgili şupheleri her gecen gun artan Barış, Filiz e Omer in gercek yuzunu gostermek icin farklı bir yola başvurur.

Filiz Barış ın Omer i kıskandığını duşunurken, Barış onun gorunduğu gibi bir adam olmadığını ispatlama peşindedir. Ote yandan Omer de onun icin asıl tehlikenin Cemil değil Barış olduğunu anlamıştır. İki adam arasında bir soğuk savaş başlamak uzeredir.
Zeynep in icine kapanıklığını ve mutsuzluğunu cozmek isteyen Filiz in yardımına Omer yetişir. Zeynep e yardımcı olabileceğini soyleyen Omer, bir pedagogla goruşmesi konusunda Filiz i ikna eder. Fakat Omer in niyeti farklıdır.
Asım ın korkusuyla yaşayan Hikmet icin bir cıkar yol arayan Filiz, bir kez daha Omer in tavsiyesine uyar. Ancak bu tavsiye Hikmet in pek de hoşuna gitmeyecektir. Hikmet in guvenliğini sağlamak icin gereken parayı toplamak icin Rahmet tekrar dovuşmeye başlar ancak işi bu kez kolay olmayacaktır. Başını iyice belaya soktuğunda Barış yardımına koşar. Bu sırada Zeynep in babasını aramaya koyulan Tufan, Yeliz in karanlık gecmişini ve Zeynep in gercek babasının kimliğini ortaya cıkarabilecek midir?
Şukran dan boşanıp Şeyma ile evlenmeye calışan Fikri nin başı Mujde ile derttedir. Mujde nin Fikri yi vazgecirme cabaları ters teper. Fikri Mujde yi ikna ettiğini duşunmektedir fakat Mujde henuz son hamlesini yapmamıştır.
Babasıyla yeniden yuzleşen Barış, ona boyun eğmemekte kararlıdır. Bir yandan babasına olan borcuna cozum arayan, bir yandan da Filiz i Omer konusunda ikna etmeye calışan Barış, kendini buyuk bir tehlikenin icinde bulacaktır.

KONU

Yayın Akışı

Saat Program Adi

Kanal Adi Saat Program Adi
Star TV 06:00 ÖYLE YA DA BÖYE
Kanal D 09:45 MAGAZİN D CUMARTESİ
ATV 07:30 ATV DE HAFTA SONU
Show TV
Fox TV 16:15 YASAK ELMA – TEKRAR
TRT 1 00:00 ATEŞ
TV 8 16:15 SURVIVOR PANORAMA HAFTA SONU
Kanal 7 08:00 TÜRK FİLMİ
Beyaz Tv 01:30 SİNEMA
Share.

Leave A Reply