Denizde can pazarı: Yatın sahibi belli oldu

0

Denizde can pazarı: Yatın sahibi belli oldu

Denizde can pazarı: Yatın sahibi belli oldu
Kuşadası Körfezi’ndeki uluslararası sularda, Nero Koyuna 1,5 mil uzaklıkta yanan Biblos isimli motoryattan denize atlayarak, canını kurtaran baba ve oğlunun isimlerinin Mustafa(55) ve Halil İbrahim Günaydın(22) olduğu açıklandı.

Sağanak, Sivas’ta hayatı felç etti
Sivasta akşam saatlerinde etkili olan sağanak, hayatı olumsuz etkiledi. Çok sayıda ev ve işyeri sular altında kalırken, araçlar ise su birikintilerinde mahsur kaldı.

CHPden AYMnin kararına ilk tepki
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Anayasa Mahkemesinin (AYM) seçim ittifakı yasasının bazı hükümlerinin iptali istemini reddetmesine ilişkin, “AYM, bu kararıyla hukuk ekseninde karar vermediğini, tam tersine siyasi baskı altında hareket ettiğini bir kere daha ne yazık ki göstermiştir.” dedi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül: Zulüm 1453te başladı diyen kişi engellidir
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Zulüm 1453te başladı diyen kişi engellidir. Görmeyen duymayan değil, bu ülkenin gerçek sahiplerine, atasına ceddine Osmanlıya Zulüm başlattı diyen kişi asıl engelli beyni, kalbi özürlü kişidir.” dedi.

Giresun’da sıcak temas: PKKya ağır darbe
GİRESUN’un Güce ilçesi kırsalında güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada, Karadeniz yapılanması sorumluları ’Sorej’ kod adlı Barış Coşkun ve ’Bahoz’ kod adlı Hıdır Doğru adlı teröristler etkisiz hale getirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu öldürülen teröristlerin Eren Bülbülü şehit eden grupta olduğunu belirtti.

Beyninde sıvı biriken 7 aylık Zeynep yardım bekliyor
KASTAMONUda hidrosefali (Beyinde sıvı birikmesi) hastalığı teşhisi konan 7 aylık Zeynep Yetkin için gerekli olan beyin şantını ailesi maddi imkansızlıklar nedeniyle alamıyor. Yurt dışından getirilecek beyin şantının fiyatının 4 bin Euroyu bulduğunu belirten baba Mehmet Ali Yetkin, “Para istemiyorum, sadece bu medikal ürün alınsın yeter” dedi.

O sapık yakalandı
Antalya Kızıltoprak Mahallesi’nde kullandığı elektrikli bisikletle kadın ve çocukların yanına yaklaşıp laf atan ve cinsel organını gösteren sapık Antalya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ekipleri tarafından yakalandı. Evli ve bir kız çocuğu babası M.Ü., gözaltına alınarak Ahlak Büro Amirliği’ne götürüldü.

Kaynak : Hurriyet Gazetesi

Share.

Leave A Reply