Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle 31 Mart 2018 Cumartesi

0

Dizi Adı : Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Dizinin Yayınlanma Tarihi : 31 Mart 2018 Cumartesi
Dizinin Başlama Saati : Yeni Bölüm :
Dizinin Kanalı : 02
Bilgi :
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için tıklayın.

Dizinin Kısa Özeti : -Ccedil;ocuk denecek yaşta girdiği yeraltı d-uuml;nyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır -Ccedil;akırbeyli ve ailesinin hik-acirc;yesi anlatılmaktadır. Yeraltı d-uuml;nyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder….

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın 96. bölüm özeti oku 13 Mart 2018 Salı ATV. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm özeti oku. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde ne oldu?

Etrafındakilerin sağlığıyla ilgili söylediklerine aldırış etmeyen Meryem, çocuğunu doğurmak konusunda kararlıdır. Aldığı bu zor karar sonucunda, ardında bırakacaklarını emanet edebileceği tek kişi ise Ceylandır. Hızıra olan düşkünlüğü herkes tarafından bilinen Ceylan, son zamanlarda yakınlaşmaya başladığı Meryemin bu arzusu sonucu kazanmakla kaybetmek arasında bir yerde kalır. Diğer tarafta da olaylar durulmak bilmez. Ekrem, Güneş ve Hakkının masaya oturma hazırlığı yaptığı günlerde, Çakırbeylilerin atacağı her yanlış adım aileden birinin kaybına sebebiyet verebilir. Düşmanlarıyla savaşırken dahi gücünü ailesinden aldığını söyleyen Hızır, onu güçsüz bırakabilecek şeyin de ailesi olduğunu, yaşayacağı yeni kayıpla tekrar görecektir.

Share.

Leave A Reply