Fazilet Hanım ve Kızları 41. Bölüm 2. Ön İzleme

0

Fazilet Hanım ve Kızları 41. Bölüm 2. Ön İzleme

Dizi Bilgileri

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi

Kanal : Star Tv

Konu:

Dizi Ozet

Fazilet hanım ve kızları

Fazilet Hanım ve Kızlarının 41. bölüm özeti oku 31 Mart 2018 Cumartesi Star TV. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm özeti oku. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümde neler olacak? Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde ne oldu?

Hazan, zor kararın eşiğinde…

Sinanın şok evlilik teklifi, Hazan ve Yağızın kalplerinde patlayan bir bomba olur. Yüzüğü bir anda parmağında bulan Hazan, Sinanı şoke eden bir tepkiyle masadan kalkar ancak Fazilet Hazanın yüzüğü parmağından çıkarmasına razı olmayacaktır. Faziletin tehditleriyle köşeye sıkışan Hazan çaresizdir.

Hazan ve Yağız, duygusal bir yıkım yaşarken, sonunda duygularına yenilen Ece ve Yasin ise hayatlarıyla ilgili büyük bir karar aşamasındadır. Sinan ve Hazanın evlilik yoluna girmeleri, Eceyi bir kez daha annesiyle karşı karşıya getirirken, Hazan ve Yağız arasındaki duygular Hazım ve Ece arasında da yeni bir krize sebep olur. Fazilet, Hazanı yoluna soktuğuna inanırken Hazanın tüm baskılara rağmen Sinandan ayrılmasıyla ortalık karışır. Sinanın ayrılığı hazmedememesi, yaşanacak büyük olayların fitilini ateşler.

Yasine olan aşkı ve Hazıma duyduğu vefanın arasında sıkışıp kalan Ece, Hazımın attığı beklenmedik adımla neye uğradığını şaşırırken, Yasin en acı şekilde hayatının büyük gerçeğiyle yüz yüze kalır. Yaşananların gerilimiyle karşı karşıya gelen Hazan ve Yağız ise, kendilerini hayatlarının yüzleşmesini yaşarken bulurlar.

Star Tv Yayın Akışı

Saat Program Adi
00:15 UFAK TEFEK CİNAYETLER / 12
03:00 DAİRE
04:30 KARA SEVDA / TKR
06:00 ÖYLE YA DA BÖYE

SECMECE PROGRAMLAR

Kanal Adi Saat Program Adi
Star TV 03:00 DAİRE
Kanal D 06:30 KANAL D ÇOCUK KULÜBÜ
ATV
Show TV 05:15 FATOŞ SOKAKLARIN MELEĞİ
Fox TV 01:45 İLK BULUŞMA – TEKRAR
TRT 1 04:15 SEKSENLER
TV 8
Kanal 7 02:00 KANAL 7
Beyaz Tv 05:45 KURAN-I KERİM CÜZ
Share.

Leave A Reply