1982'de Barney Clark'a ilk kalıcı yapay kalp nakli yapılmadan önce karısı doktorlara ne demiştir?

0

1982'de Barney Clark'a ilk kalıcı yapay kalp nakli yapılmadan önce karısı doktorlara ne demiştir?

Pazartesi ve cumartesi akşamları izleyicisiyle buluşan ve Türkiye’nin en çok kazandıran yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster’de bu akşam yarışmacıya dikkat çeken bir soru soruldu. Yarışmacıyı zorlayan soruda, 1982de Barney Clarka ilk kalıcı yapay kalp nakli yapılmadan önce karısı doktorlara ne…

Pazartesi ve cumartesi akşamları izleyicisiyle buluşan ve Türkiye’nin en çok kazandıran yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster’de bu akşam yarışmacıya dikkat çeken bir soru soruldu. Yarışmacıyı zorlayan soruda, 1982de Barney Clarka ilk kalıcı yapay kalp nakli yapılmadan önce karısı doktorlara ne demiştir?
ifadelerine yer verildi. İşte o soruya dair detaylar… Saat 20.00de ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kim Milyoner Olmak İsterde yarışmacıya izleyicilerin dikkat çeken bir soru yöneltildi. Soruda, 1982de Barney Clarka ilk kalıcı yapay kalp nakli yapılmadan önce karısı doktorlara ne demiştir?
ifadelerine yer verildi. İşte merakla araştırılan o sorunun yanıtı

KİM MİLYONER OLMAK İSTERDE DİKKAT ÇEKEN SORU Soru: 1982de Barney Clarka ilk kalıcı yapay kalp nakli yapılmadan önce karısı doktorlara ne demiştir?
A: Beni hala sevebilecek mi?
B: Tebessümü değişecek mi?
C: Duyguları da yaşayacak mı?
D: Eski kalbi alabilecek miyim?
Doğru cevap: A: Beni hala sevebilecek mi?

Share.

Leave A Reply