Akın Akınözü'nün Jelena Karleusa hayranlığı başına dert oldu! Akın Akınözü sevgilisine fena yakalandı

0

Akın Akınözü'nün Jelena Karleusa hayranlığı başına dert oldu! Akın Akınözü sevgilisine fena yakalandı

Hercai dizisi oyuncusu Akın Akınözü, Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'ya duyduğu hayranlık nedeniyle nişanlısı Sandra Pestemalciyan ile sorun yaşıyor. Evlenmek üzere olan Akın Akınözü ve sevgilisi Sa

Hercai dizisi oyuncusu Akın Akınözü, Dusko Tosicin eşi Jelena Karleusaya duyduğu hayranlık nedeniyle nişanlısı Sandra Pestemalciyan ile sorun yaşıyor. Evlenmek üzere olan Akın Akınözü ve sevgilisi Sandra Pestemalciyan, hakkındaki bu iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. Yakışıklı oyuncunun Jelena hayranlığının sevgilisi ile arasının bozduğu iddia edildi. İddiaya göre Akın Akınözü sevgilisine fena yakalandı!
İşte 29 yaşındaki Akın Akınözünün Jelena Karleusa hayranlığı

Akın Akınözü, eski Beşiktaşlı Dusko Tosicin eşi Jelena Karleusaya olan hayranlığı nedeniyle sıkıntılı bir süreç geçiriyor. Srbija Danasın iddiasına göre Sırbistanda İmkansız Aşk dizisindeki rolüyle en popüler Türk aktör konumundaki Akın Akınözü, Jelena Karleusa hayranlığı nedeniyle nişanlısı Sandra Pestemalciyan ile sorun yaşıyor. Evlenmek üzere olan oyuncunun ilişkisi, bu hayranlık nedeniyle tehlikeye girmiş durumda. Akınözünün sürekli olarak Jelena Karleusanın fotoğraflarına ve videolarına baktığı belirtilen haberde yine Jelena Karleusa videoları izlediği bir anda sevgilisine yakalandığı iddia edildi. Jelenanın Instagramından çıkamadığı aktarılan oyuncuyu gören sevgilisinin bundan çok rahatsız olduğu ve eşyalarını alıp evi terk ettiği belirtildi. Hırvatistan basınından dnevno ve 24sataya göre ise Dusko Tosicin Beşiktaşta oynadığı dönemlerden kendisine hayran olan Akın Akınözünün oyuncunun devre arasında Türkiyeye dönme ihtimali sonrası çok mutlu olduğu iddia edildi. Beşiktaşın eski futbolcusu Dusco Tosic eşi Jelena Karleusa ile arasındaki buzları eritmişti. Eşi için kesenin ağzını açan yıldız futbolcu, Jelenaya barışma hediyesi olarak Sırbistanda dört banyo, sekiz oda, sauna ve yüzme havuzlu bir villa almıştı.

Kaynak

Share.

Leave A Reply