Arka Sokaklar 542.bölüm fragmanı yayınlandı! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Zeliha hamile mi?

0

Arka Sokaklar 542.bölüm fragmanı yayınlandı! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Zeliha hamile mi?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Uzun yıllardır televizyon ekranlarında olan dizinin yeni bölümü izleyiciler tarafından merak ediliyor. Rıza Baba’nın, Tarık’ı yakalamak için oynayacağı oyun heyecan kazandırırken yeni bölüm ipuçları araştırılıyor. Rıza…

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Uzun yıllardır televizyon ekranlarında olan dizinin yeni bölümü izleyiciler tarafından merak ediliyor. Rıza Baba’nın, Tarık’ı yakalamak için oynayacağı oyun heyecan kazandırırken yeni bölüm ipuçları araştırılıyor. Rıza Baba’nın istifa dilekçesi ise oldukça konuşuluyor. Aynı zamanda Tarık ile karşı karşıya kalan Zeliha hamile mi sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Buna göre; Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?
Arka Sokaklar 542.bölüm fragmanı yayınlandı!
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Uzun yıllardır ekranlarda olan dizinin her yeni bölümü merakla bekleniyor. Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz gibi isimlerin yer aldığı dizide Rıza Babanın istifa dilekçesi yazması çok konuşulacak. Rıza Babanın bu kararının ardından bütün ekibin de istifa dilekçesi yazması fragmana damgasını vurdu. Her yeni bölümü merakla beklenen Arka Sokalar 542.bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak?
ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Rıza Baba istifa dilekçesini yazmıştır. Ekip durumu öğrenince kendi istifa dilekçelerini de hazırlarlar. Rıza Babanın bu duruma tepkisi ne olacaktır?
Hüsnü önderliğinde tüm ekip son hız Nevresin peşindedir. Çok uzayan bu iş artık bitecek midir?
Rıza Babanın, Tarıkı yakalamak için zekice bir oyunu vardır. Öncelikle Hüsnünün de rızasını alarak planını uygulamaya başlar. Tarık ve Zeliha bir kez daha karşı karşıyadır. Zeliha gerçekten hamile midir?
Savcı Fahri, Müsteşar Kemalin ölümüyle ilgili enteresan bilgiler edinmiştir. Ezginin başına gelen büyük olay nedir?
Hüma, Esmanın kaldığı gecekonduya gider, kardeşinin mezarını sorar. Esma evdekilere çaktırmadan Hümanın eline adresi tutuşturur. Hüma adrese gider ve evin bahçesindeki mezarı bulur. Evde Nevres ile burun buruna gelir. Hümanın can sağlığı tehlikededir. Arda, 14 Şubat Sevgililer Gününü hatırlar. Cemal ile dertleşir. Şükrana bir sürpriz yapmak ister. Cemal bu işin çok saçma olduğunu düşünse de Ardanın konuşması içini kemirir ve Ezgiye bir şeyler hazırlamaya karar verir. Bir yandan Selin ve Baharda konu üzerine konuşurlar. Selinin Mesuttan tabii ki hiçbir beklentisi yoktur. Mesutun sürprizine Selinin tepkisi ne olacaktır?
Engin kibar bir adamdır. Bir kadının ruhunu hoş edecek jestlerin ne olduğunu bilir. Nadyada bu durumdan pek mutludur. ARKA SOKAKLAR 542.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Share.

Leave A Reply