Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle 8 Kasım! Nilgün (Nalan) Şimşek'in cesedine ulaşıldı mı?

0

Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle 8 Kasım! Nilgün (Nalan) Şimşek'in cesedine ulaşıldı mı?

Müge Anlı canlı yayınında son dakika Nilgün (Nalan) Şimşek gelişmeleri! Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında bugün, İskenderundaki evinde eşi Mustafa Şimşek ile tartıştıktan sonra kayıplara karışan Nilgün (Nalan) Şimşek olayında sıcak gelişmeler…

Müge Anlı canlı yayınında son dakika Nilgün (Nalan) Şimşek gelişmeleri!
Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında bugün, İskenderundaki evinde eşi Mustafa Şimşek ile tartıştıktan sonra kayıplara karışan Nilgün (Nalan) Şimşek olayında sıcak gelişmeler yaşanacak!
Küçük oğlu, babası Mustafa Şimşekin annesi Nilgün (Nalan) Şimşekin kafasını yere vura vura öldürdüğünü ifade etmişti. Küçük çocuğun, Mustafa Şimşekin Nilgün (Nalan) Şimşekin cesedini gömdüğü yeri anlatması üzerine Müge Anlı ekibi bölgeye ulaştı. Peki Nilgün (Nalan Şimşek)in cesedi bulundu mu?
Müge Anlının bugünkü programında neler yaşanıyor merak ediyorsanız, 8 Kasım Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınını izleyebilir, son dakika gelişmelerini haberimizden takip edebilirsiniz!
ATV CANLI YAYIN Müge Anlı canlı yayınında son dakika Nilgün (Nalan) Şimşek gelişmesi!
Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Müge Anlı ve ekibinin büyük bir titizlikle araştırdığı Nilgün (Nalan) Şimşek olayında, Şimşek ailesinin küçük oğlunun verdiği ifade doğrultusunda harekete geçen Müge Anlı ekibi, o bölgeyi buldu. Babası Mustafa Şimşekin annesi Nilgün Şimşeki öldürdüğünü söyleyen küçük çocuk, tüyler ürperten geceye dair tüm detayları anlattı. Nilgün (Nalan) Şimşek, İskenderundaki evinde eşi Mustafa Şimşek ile tartıştıktan sonra kayıplara karıştı. Eşi Mustafa Şimşek, Nilgün Şimşekin kaybını merak eden komşularına, Nilgün, kansere yakalanmıştı. Tedavisi için Almanyaya gitti. Ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadı şeklinde konuştu. Peki öldüğü düşünülen Nilgün (Nalan) Şimşekin cesedine ulaşıldı mı?
KÜÇÜK ÇOCUĞUN İFADESİ Annem ve babam kavga etti, babam annemin kafasını yere vurdu, daha sonra lavaboya gitti. Annemin ağzından köpük geliyordu, hiç konuşmuyordu. Babam kalkın gidiyoruz dedi ve arabayla yola çıktı. Babam annemi kucağına yatırarak arabaya taşıdı ve oturur vaziyette ön koltuğa oturttu. Annem yol boyunca hiç konuşmadı ve hareket etmedi. Oturur vaziyette gözleri kapalı, ağzında köpük vardı. Kafası da geriye doğru duruyordu. Biz giderken kardeşim uyuyordu. Belendeki evimizin yanındaki kavşaktan aşağıya doğru gittiğimizde bir yerde aşağıdan indik.Hava geceydi, bu yeri gösterebilirim. Askeri bir alan vardı, çukur kazılan yerde gri çatlamış duvarlar ve ağaçlar vardı askeri alan olduğunu daha önce oradan geçerken askerler gördüğüm için biliyorum. Evden aldığı kürek ve çapayı arabanın bagajından çıkardı, mezar gibi bir yer kazdı. Neden burayı kazdın diye sorduğumda, Annen buradan Almanyaya gidecek dedi. Babamın annesi öldüğünde mezar yeri görmüştüm o yüzden orasının mezar olduğunu biliyorum. Babam bana yardım et dedi. Mezar gibi yerin içine girdiğinde yukarıdan çapa ve küreği attım kendisine. Derin yeri kazarken annem hala arabadaydı ve kardeşimde arabada uyuyordu. Kazdıktan sonra babam sen arabaya git ve uyu dedi, ben de gittim ve uyudum. Daha sonra bir kapı sesi duydum, arabanın kapısı açıldı ve kapandı. Uyumaya devam ettim. Uyandığımda kardeşim, babam ve ben eve gelmiştik, annem yoktu. Müge Anlı Nilgün (Nalan) Şimşekin cesedinin yerini buldu!
Oğlu tüyler ürperten geceyi anlatmıştı

Share.

Leave A Reply