Benim Adım Melek 11.bölüm fragmanı yayında! Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak?

0

Benim Adım Melek 11.bölüm fragmanı yayında! Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek 11.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin her yeni bölümü oldukça merak edilirken yayınlanan fragmanlar heyecanı iki katına çıkartıyor. Benim Adım Melek yeni bölümde; Melek, Cumali ile aralarındaki buzları eritmek için adım atıyor. Alpay ise Melek’in…

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek 11.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin her yeni bölümü oldukça merak edilirken yayınlanan fragmanlar heyecanı iki katına çıkartıyor. Benim Adım Melek yeni bölümde; Melek, Cumali ile aralarındaki buzları eritmek için adım atıyor. Alpay ise Melek’in peşini bırakmıyor. Peki Benim Adım Melek 11.bölümde neler olacak?
İşte fragman ve detayları!
TRT 1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Benim Adım Melek 11.bölüm ile Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı dizinin yeni bölümünü merak eden dizi severler arama motorlarında Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak?
sorusuna yanıt arıyorlar. Peki Benim Adım Melek 11.bölümde neler olacak?
BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Melekin Şirhan konağını inleten acı feryadı en çok Halilin ciğerini yakar. Kızının Şirhanlarda olduğunu öğrenen Seyitalinin Meleke olan öfkesi katlanır. Ömer ve Defne, ailelerinin engellerine rağmen yan yana gelir. Onları yan yana gören Halil çıkacak yangının farkındadır. Karakolda yan yana gördüğü Melek ve Halili kafasına takan Alpay, onların peşlerine düşer. Melek olup biten için Halilden özür dilerken Alpay aralarına bomba gibi düşer. Oğlunu evlendirip Melekin hayatından uzak tutmayı kafasına koyan Cumaliyi ortak handa ziyaret eden kişi, sözleriyle iki aileyi tekrar yüz yüze getirir. BENİM ADIM MELEK 11.BÖLÜM FRAGMAN Benim Adım Melek 11.Bölüm (4 Aralık Çarşamba) fragmanı yayınlandı izle!

Share.

Leave A Reply