Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor? Bir Zamanlar Çukurova 50.bölüm fragmanı: Müjgan’ın bebeğini mi düşürüyor?

0

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor? Bir Zamanlar Çukurova 50.bölüm fragmanı: Müjgan’ın bebeğini mi düşürüyor?

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 50.bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananları damga vurmaya devam ediyor. Dizinin sıkı takipçileri ‘’ Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor?’’ sorusuna yanıt…

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 50.bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananları damga vurmaya devam ediyor. Dizinin sıkı takipçileri ‘’ Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor?’’ sorusuna yanıt aranıyor. Perşembe akşamı ekrana gelecek olan bölümde Müjgan bebeğini kaybedecek mi merak konusu olacak. Behice hain planlar peşindeyken Fekeli’nin aklı Hünkar Yaman’dan çıkmaz. Heyecan dolu sahneleriyle dikkat çeken dizinin yeni bölümünde bomba gelişmeler yaşanacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova 50.bölüm fragmanı!
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her yeni bölümüyle izleyicisini ekran başına kilitleyen dizinin bu haftaki bölümünde heyecan zirvede yaşanacak. Dizinin sıkı takipçileri Bir Zamanlar Çukurova 50.bölümde neler oluyor?
sorusuna yanıt aramaya başladı. Bu haftaki yeni bölümde Sabahattin ve Züleyha dertleşirken yan odaya malzeme almaya giren Müjgan herşeyi duymuştur. Adnanın Yılmazın oğlu olduğunu öğrenmek, artık Züleyhaya karşı önlenemez bir öfke yansıtmasına neden olacaktır. Peki Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak?
İşte Bir Zamanlar Çukurova 50.bölüm fragmanı!
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 50.BÖLÜMDE NELER OLUYOR?
Yapımını TIMS&B Productionsın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşarın gerçekleştirdiği Bir Zamanlar Çukurova, 50. Bölümüyle ekrana geliyor!
Bir Zamanlar Çukurova 50. Bölüm (26 Aralık 2019 Perşembe) Şoke eden ölüm sahnesi dizinin hayranlarını gözyaşlarına boğdu!
50 haftadır aşkın sınırsız, kavganın ölümüne yaşandığı Çukurovada kaderi değişenler ve kaderi değiştirenler Perşembe gecelerinin vazgeçilmezi olarak ekrandalar!
MÜJGAN ARTIK ZÜLEYHANIN BÜYÜK SIRRINI BİLİYOR!
Sabahattin ve Züleyha dertleşirken yan odaya malzeme almaya giren Müjgan herşeyi duymuştur. Adnanın Yılmazın oğlu olduğunu öğrenmek, artık Züleyhaya karşı önlenemez bir öfke yansıtmasına neden olacaktır!
Müjgan bu sırla yaşamaya çalışırken, Yaman Holdingin 35. Kuruluş yıldönümünde, Züleyha, Demir ve Hünkar ile birlikte Çukurovalıları ağırlar ve gazeteler mutlu aile tablosunun boy boy fotoğraflarını yayınlar. Geceye davet edilmeyen Şermin ve yanlışlıkla davet edilen Hatip ve Naciye de orada olacaktır!
Şermin babasının adı anılmadığı için öfke kusmaya gelmiştir ama, Naciyenin öfkesini hesap edememiştir!
DEMİR VE HÜNKAR İHALENİN FEKELİ VE YILMAZ İSE YENİ BİR ORTAKLIĞIN PEŞİNDE!
Fekeli ve Hünkarın kıyılamayan nikahının dedikodusu halen Çukurovada gündemin üst sıralarında yer alsa da, iki taraf da konuyu tamamen kapatmıştır. Hünkar ve Demirin arası düzelmemiş bile olsa, iş için birlikte hareket etmek işlerine gelir. Büyük bir ihale için, mal toplamaya başlarlar. Fekeli ve Yılmaz ise, İtalyanlar ile bir ortaklık peşindedir. Bu ortaklık ile tüm Çukurovanın sulama işini almayı planlarlar. Ancak, Hatipin Şermin vasıtasıyla öğrenip getirdiği bir bilgi, Yılmaz ve Fekeliye büyük bir kazancın kapısını açar!
Üstelik onlara açılan kapı, Demir ve Hünkarın yüzüne kapanacaktır.

Share.

Leave A Reply