Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi? 22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl? Gelinlerin sezon finali heyecanı!

0

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi? 22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl? Gelinlerin sezon finali heyecanı!

Kanal D ekranlarının gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta birincisi ve elenen ismi puan durumlarıyla birlikte belli oluyor. Bugün sezon finaliyle ekrana gelen yarışmada gelinler en yüksek puanları almak için yarışıyor. Kaynanalar gün sonunda en yüksek ve en düşük puanları belirliyor. Haftanın…

Kanal D ekranlarının gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta birincisi ve elenen ismi puan durumlarıyla birlikte belli oluyor. Bugün sezon finaliyle ekrana gelen yarışmada gelinler en yüksek puanları almak için yarışıyor. Kaynanalar gün sonunda en yüksek ve en düşük puanları belirliyor. Haftanın finalinde gelinler aldıkları puan durumlarına göre birinci ya da elenen isim açıklanacak. Bugün ekrana gelecek olan sezon finali bölümünde Dilek ve Hatice laf dalaşına giriyor. Çiğdem Hanımın gelinler hakkında söylediği sözler stüdyoda şok etkisine sebep oluyor. Ekranların sevilen lezzet yarışmasının sezon finalinde en düşük puanı alan gelin elenecek, en yüksek puanı alan gelin ise beş altın bileziğin sahibi olacak. Gün sonu değerlendirmesinin ardından Fatih Ürek haftanın birincisini ve elenen yarışmacısını duyuracak. Peki 22 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi?
Beş altın bileziği kim aldı?
Bugün Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl?

Share.

Leave A Reply