Google Pixel 4 geliyor! İşte böyle görünüyor

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Google Pixel 4 geliyor! İşte böyle görünüyor

Googleın bu yıl Google i/o etkinliğinde ilk kez dünyayla paylaşması beklenen yeni telefonları Google Pixel 4 ve Google Pixel 4 XL için geri sayım sürüyor. Diğer yandan yeni telefonun tasarımının nasıl olacağı da belli oldu.

Google Pixel 3 serisine kadar şirket, tek kameralı telefonda ısrarına devam etti. Samsung başta olmak üzere pek çok telefon üreticisi ise 4 kameralı telefonla kamerada telefonlara boyut atlatırken, son olarak Nokia 9 Pureview ile 5 kameralı telefonu da gördük. Ancak Google Pixel 4 ile birlikte Google da bu akıma kendini kaptırmak durumunda kalmışa benziyor; zira ortaya çıkan yeni tasarım görüntülerine bakıldığında Google Pixel 4ün arka yüzünde çift kamera bulunduğu dikkat çekiyor.Ancak daha da önemlisi cihazın ön yüzünde de çift kamera bulunması ve Samsung Galaxy S10 serisinde olduğu gibi ön kameraların ekrana gömülü olarak gelmesi. Bu anlamda Google Pixel serisinin en radikal değişikliğe uğramış modeli de sayılabilecek Google Pixel 4ün Pixel 4 XL adında daha büyük ekranlı modeli de satışa sunulacak. Parmak izi okuyucusu cihazın arka yüzünde görünmüyor; bu nedenle Googleın telefonlarda yeni yeni görmeye başladığımız ekrana gömülü parmak izi teknolojisini kullanması bekleniyor. Ancak parmak izi sensörünün telefonun güç tuşuna entegre edilme ihtimali de yok değil.Nokia 9 PureView: 5 kameralı telefona merhaba!Nokia, uzun zamandır beklenen 5 kameralı telefonuyla sahalara geri döndü. İşte 5 kameralı Nokia telefonun özellikleri… Hürriyet Teknoloji Editörü Selim Öztürk Barselona'dan bildiriyor.daha fazla video için

Google Pixel 4 geliyor! İşte böyle görünüyor
Googleın bu yıl Google i/o etkinliğinde ilk kez dünyayla paylaşması beklenen yeni telefonları Google Pixel 4 ve Google Pixel 4 XL için geri sayım sürüyor. Diğer yandan yeni telefonun tasarımının nasıl olacağı da belli oldu.

Pentagondan Googlea Çin tepkisi
ABD Savunma Bakan Vekili Patrick Shanahan ve ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford, Google şirketinin ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) ile iş yapmak istemediğini ancak Çin hükümeti ve ordusuna dolaylı olarak katkı sağlayan projelerde yer aldığını belirterek, şirketi eleştirdi.

Çin yapay zeka araştırmalarında ABDyi geride bırakma yolunda
Çin, yapay zeka alanında dünyada en fazla atıf alan makale sayısı bakımından ABD ile farkı giderek kapatıyor.

Soyuz MS 12 uzaya fırlatıldı
Soyuz MS 12 uzay aracı, Baykonur Uzay Üssünden Uluslararası Uzay İstasyonuna fırlatıldı.

Dünya Pi sayısı rekorunu Google çalışanı kırdı
Dünya Pi sayısı rekoru, sayının 31,4 trilyon basamaklı halini hesaplamayı başaran Google çalışanı Emma Haruka Iwao tarafından kırıldı.

Kadın girişimci ve yatırımcılar bir araya geldi
StartersHub, ev sahipliği yaptığı Kadın Girişimciliği Etkinliği ile girişim ekosisteminin öncü kadın girişimci ve yatırımcılarını bir araya getirdi.

Selçuk Bayraktar: SİHAlarda yerlilik oranı yüzde 93
T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, “SİHAlarda yerlilik oranı yüzde 93. Bütün kritik sistemleri biz yapıyoruz. Bu çok yüksek bir oran. Dünyada böyle bir üretim modeli pek yok.” dedi.

Siber alemin muhafızları: Beyaz şapkalı hackerlar
Beyaz şapkalı hackerlar, Türkiyenin enerji tesislerinden bankalarına, dev şirketlerinden kamu kurumlarına kadar stratejik yerlerini “siber korsanlar”dan koruyarak adeta “siber alem muhafızlığı” yapıyor.

Evrenin uzak noktasında 83 gök ada keşfedildi
Gök bilimciler, evrenin uzak noktasında enerjilerini süper kütleli kara deliklerden alan 83 gök ada keşfetti.

Huawei Nova 4e özellikleri açıklandı! Fiyatı şaşırttı
Çinli Huaweinin uzun zamandır sır gibi sakladığı yeni telefonu Huawei Nova 4enin özellikleri ve fiyatı daha tanıtılmadan belli oldu.

İndeks Bilgisayar’dan 2018 yılında 122 milyon TL net kâr
200’den fazla dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapan İndeks Bilgisayar, 2018 mali sonuçlarını ve 2019 yılı hedeflerini açıkladı. İndeks Bilgisayar, 2018 yılını 122 milyon TL net kâr ile geride bıraktı.

Kapsamlı bir inceleme: Alcatel 5V
Üst segment telefonlar her ne kadar en yeni teknolojileri sunuyor olsa da, fiyat bazında bakıldığında Türkiyede bu telefonların ulaşılabilirliği biraz güç görünüyor. Bu paralelde orta segment ürünlere olan ilgilinin oldukça yüksek olduğu ülkemizde geçtiğimiz haftalarda satışa sunulan Alcatel 5V, dikkat çeken özelliklere sahip.

Twittera kamera güncellemesi geliyor
Twitter, kamerasına yapacağı önemli bir güncellemenin detaylarını dünyayla paylaştı. Şirket, kullanıcıların tweetlerine daha kolay bir şekilde anlık video ve fotoğraf eklenmesini mümkün kılmak için bakın ne yenilikler yapıyor?

Huawei fiyatları aşağı çekiyor! Son tarih 15 Nisan…
Çinli telefon üreticisi Huawei, başlattığı yeni bir kampanya kapsamında ekran onarımını yüzde 40 indirimle yapmaya başladı. 15 Martta başlayacak olan ve 15 Nisana kadar sürmesi beklenen kampanya, şirketin yeni nesil tüm telefonlarını kapsıyor.

Samsung Galaxy Note 10 geliyor: İşte belli olan ilk özelliği
Samsungun yaz aylarında duyurması beklenen yeni kalemli telefonu Galaxy Note 10, pek çok yeni teknolojiyi beraberinde getirecek. Galaxy Note 10, ayrıca 5Gli bir modelle de raflardaki yerini alacak.

Kaynak : Hurriyet Gazetesi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Share.

Leave A Reply