Gülen Gözler konusu nedir? Nerede çekildi? Gülen Gözler filminin oyuncuları kimler?

0

Gülen Gözler konusu nedir? Nerede çekildi? Gülen Gözler filminin oyuncuları kimler?

Bu akşam Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Gülen Gözler konusu ve oyuncuları film severler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Başrollerinde Adile Naşit, Münir Özkul gibi ünlü aktörlerin bulunduğu komedi filmi aksiyon dolu sahneleriyle önceden izlememiş veya tekrar izlemek isteyenler için…

Bu akşam Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Gülen Gözler konusu ve oyuncuları film severler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Başrollerinde Adile Naşit, Münir Özkul gibi ünlü aktörlerin bulunduğu komedi filmi aksiyon dolu sahneleriyle önceden izlememiş veya tekrar izlemek isteyenler için ekranlara gelecek. Peki, Gülen Gözler filmi konusu nedir?
Nerede çekildi?
Gülen Gözler oyuncuları ve diğer detaylar haberimizde… Show TV ekranlarında yayınlanacak olan film ile ilgili olarak internet üzerinden Gülen Gözler konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
Sorularına yanıt aranıyor. Yönetmen koltuğunda Ertem Eğilmezin bulunduğu yapım Yaşar Usta geniş ailesiyle beraber İstanbulda yaşantısı anlatılıyor. Film izleyicisine bol kahkaha dolu sahneleriyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatıyor. Peki, Gülen Gözler filminin konusu nedir?
Nerede çekildi?
Gülen Gözler oyuncuları ve film hakkında merak edilen detaylar haberimizde yer alıyor. GÜLEN GÖZLER FİLMİNİN KONUSU NEDİR?
Karısı Nezaket ve beş yetişkin kızı ile İstanbulda yaşayan Yaşar Usta, kalabalık ailesinin geçimini kıt kanaat sağlamaktadır. Cimriliği ve hilekarlığı ile zengin olmuş eski arkadaşı Yunusun inşaatları için doğramacılık yapmaktadır. Yaşar Usta, Büyük kızı Fikrete âşık olan pilot Vecihi sürekli olarak kapısını aşındırsa da kızını vermemekte direnir. Hikmet ise marangozhane çıraklarının gözdesidir. En düşkün olduğu kızı İsmet, Yunusun oğlu Temel ile evlenir; fakat Temel, babası tarafından evlatlıktan reddedilir. Annesi Nezaketin gözdesi olan Nedret ise ablası gibi sevdiği gençle evlenmek ister; ama sevgilisi henüz üniversite öğrencisidir. Yaşar Ustanın evliliğe karşı çıkmasını engellemek için bu genci ona zengin bir mühendis olarak tanıtırlar. GÜLEN GÖZLER

OYUNCULARI

KİMLERDİR?
Adile Naşit, Münir Özkul, Müjde Ar, Şener Şendir. GÜLEN GÖZLER FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?
Gülen Gözler filmi İstanbul Yeşilköyde çekilmiştir. KAÇTA BAŞLAYACAK?
Bugün Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Güler Gözler adlı sinema filmi saat 20:00de başlayacak.

Share.

Leave A Reply