Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa etmişti… Beyza Güneş'ten olay yaratan pozlar

0

Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa etmişti… Beyza Güneş'ten olay yaratan pozlar

Kubilay Aka ile Miray Daner, rol aldıkları dizisi setinde tanıştıktan sonra mutlu bir birliktelik yaşamış ancak 3 yıllık ilişkilerini Aka'nın ihaneti nedeniyle sonlandırmışlardı. İlişkilerine bir şans dah

Kubilay Aka ile Miray Daner, rol aldıkları dizisi setinde tanıştıktan sonra mutlu bir birliktelik yaşamış ancak 3 yıllık ilişkilerini Akanın ihaneti nedeniyle sonlandırmışlardı. İlişkilerine bir şans daha veren çift, ikinci aldatma vakası ile 2020nin ilk magazin bombasıyla gündemden düşmüyor. Miray Daner, son krizin ardından eski aşkının kız kardeşi Elif Akayı Instagramda takipten çıktı. Böylece Kubilay Aka defterini tamamen kapattı. Kubilay Aka, Beyza Güneşe attığı cinsel içerikli mesajların ifşa olmasıyla magazin basının en çok konuştuğu isim oldu. Sevgilisi Miray Daner ile arası açılan Kubilay Akanın DMden yazdığı Beyza Güneş ise özellikle sosyal medya kullanıcılarının göz hapsinde!
İşte sosyal medya hesabından yaptığı açık saçık pozlarla dikkat çeken Beyza Güneşin çok konuşulan paylaşımları

Oyuncu Miray Daner ile Kubilay Akanın aşkı geçen yıl sona erdi. 2.5 yıllık ilişkinin ihanet yüzünden bittiği söylendi. Geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay ise bu iddiayı güçlendirdi. Beyza Güneş adlı genç bir kız, Akanın Daner ile aşk yaşadığı dönemde kendisine attığı mesajları ifşa etti. Kubilay Aka, Güneşten şikayetçi olacağını söyledi. KUBİLAY AKA DEFTERİ KAPANDI 2020 yılının ilk magazin bombasını genç oyuncu Kubilay Aka patlattı. Instagram üzerinden Beyza Güneş adında bir kıza cinsel içerikli mesajlar atan, bel altı videolar gönderen Kubilay Aka, bir anda en çok konuşulan isim oldu. DMden gün boyu cinsel içerikli mesajları attığı genç kız ile gece 1de buluşan ve onu evine götüren Kubilay Aka sevgilisi Miray Daner hakkında şok ifadeler kullanmıştı. Beyza Güneşin evde kadın eşyaları görmesi üzerine sık sık Miray Daner ile olan ilişkisini sormasıyla Kubilay Aka bombaları böyle patlatmıştı.. CİDDİ BİR ŞEY YAŞAMIYORUZ İlişkimizde kopmalar yaşıyoruz ciddi bir şey yaşamıyoruz. Bu yaşta birinin ciddi bir ilişki yaşaması doğru değil yanıtı vermiş. Ayrıca genç kıza Miray yanındayken de mesajlaşabileceğini söylemişti Arada gelip kalıyor, gereksiz yani: Kubilay Akanın Miray Daner ile söyledikleri ise bu kadar değil.. İHANET MESAJLARI İFŞA OLDU!
İlişkilerine ikinci bir şans tanıdıkları iddia edilen Kubilay Aka ve Miray Daner aşkında yeni bir kriz ortaya çıktı. 2.Sayfada yer alan habere göre Kubilay Akanın sosyal medya mesajları ifşa oldu.

Kaynak

Share.

Leave A Reply