Kurşun final mi yapacak? Neden final yapıyor? Kurşun dizisi reytinglerde…

0

Kurşun final mi yapacak? Neden final yapıyor? Kurşun dizisi reytinglerde…

Fox TV’de yayınlanan Kurşun dizisi izleyicisine kötü haber geldi. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç ve Burçin Terzioğlu dizinin erken final tarihi haberi kulislerde konuşuluyordu. Dizinin sıkı takipçileri ‘’ Kurşun final mi yapıyor?’’ sorusuna yanıt aramaya başladı. Uzun süredir…

Fox TV’de yayınlanan Kurşun dizisi izleyicisine kötü haber geldi. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç ve Burçin Terzioğlu dizinin erken final tarihi haberi kulislerde konuşuluyordu. Dizinin sıkı takipçileri ‘’ Kurşun final mi yapıyor?’’ sorusuna yanıt aramaya başladı. Uzun süredir reytinglerde istediği başarıyı elde edemeyen dizide Orhan Atmaca isimli adalet peşinde koşan bir savcının hikayesi anlatılıyor. Çarşamba akşamları ise ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman reytinglerde zirveyi kaptırmıyor. Peki FOX TV’de yayınlanan Kurşun dizisi final mi yapıyor?
Neden final yapıyor?
İşte bilgiler… Kurşun dizisi final mi yapıyor?
sorusu, vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Çarşamba akşamları FOX TVde yayınlanan dizi reytinglerde son haftadır düşüş yaşıyor. ATVde yayınlanan Kuruluş Osman reytinglerde birinciliği kimseye kaptırmıyor. Medya gündemini takip edenler Kurşun final mi, neden final yapıyor?
sorusuna arama motorundan yanıt arıyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya ve Burçin Terzioğlu gibi oyuncuların yer aldığı dizi erken final kararıyla herkesi şaşırttı. Peki FOX TV dizisi Kurşun final mi yapıyor?
Neden final yapıyor?
KURŞUN DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?
FOX TVde yayınlanan Kurşun dizisi reytinglerde istediği başarıyı elde edemedi. Haberimizde, Kurşun dizisi final kararı ve dizi hakkında tüm gelişmelere bakabilirsiniz. Oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Cem Kurtoğlu, Şebnem Dilligil ve Begüm Akkaya gibi oyuncuların yer aldığı Kurşun dizisinin ilk 5 bölümünün ardından final kararı alındı. Kurşun dizisi 4 Aralık 2019 Çarşamba günü Fox TVde yayınlanacak 7. bölümüyle final yapacak. İddiaya göre, Kurşun dizisinin final yapmasının ardından Engin Altan Düzyatan da radikal bir karar aldı. Diriliş Ertuğruldaki rolü ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Düzyatan, ekranlara bir süre ara verecek. KURŞUN NEDEN FİNAL YAPIYOR?
1970li yıllarda geçen dönem dizisi, Savcı Orhan Atmacanın, Leyla Devrim ile birlikte karanlığa karşı mücadelesini ve aşklarını konu alan farklı hikayesi ile başlamıştı. İlk bölümleri ilgiyle izlenen dizinin sonraki bölümleri reyting savaşına yenik düştü ve final kararı aldı.

Share.

Leave A Reply