La Casa De Papel 4. sezon tanıtım videosu geldi mi? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

0

La Casa De Papel 4. sezon tanıtım videosu geldi mi? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

La Casa De Papel 4. sezon heyecanla bekleniyor. Birçok ülkede ilgiyle takip edilen La Casa De Papelin 4. sezonunun başlayacağı dizinin yönetmeni tarafından duyurulmuştu. Bu açıklamanın ardından yeni sezon tarihi ve tanıtımı merakla beklenmeye başlandı. Peki, La Casa De Papel 4. sezon tanıtım…

La Casa De Papel 4. sezon heyecanla bekleniyor. Birçok ülkede ilgiyle takip edilen La Casa De Papelin 4. sezonunun başlayacağı dizinin yönetmeni tarafından duyurulmuştu. Bu açıklamanın ardından yeni sezon tarihi ve tanıtımı merakla beklenmeye başlandı. Peki, La Casa De Papel 4. sezon tanıtım videosu geldi mi?
La Casa De Papel 4. yeni sezon ne zaman başlayacak?
La Casa De Papel 4. sezon tanıtımı yayınlandı mı?
İlk kez 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan La Casa De Papel birçok ülkede büyük beğeni toplamıştı. 3üncü sezonuyla izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizinin 4. sezonda devam edip etmeyeceğine yönelik sorulara olumlu yanıt dizinin yönetmeni Jesus Colmenardan geldi. Peki, La Casa De Papel 4. sezon tanıtım videosu geldi mi?
La Casa De Papel 4. yeni sezon ne zaman başlayacak?
İşte cevaplar

LA CASA DE PAPEL 4. SEZON NE ZAMAN?
La Casa de Papel ile ilgili dizinin yönetmeni Jesus Colmenardan açıklama geldi. Colmenar yaptığı açıklamada, 4. sezonun olacağını söyledi. Dizinin 4. sezonunun ne zaman başlayacağı konusunda henüz resmi bir açıklama bulunmazken, yeni sezon çalışmalarının sürdüğü biliniyor. Yeni sezon tanıtım videosu henüz yayınlanmadı. Konu ile ilgili resmi açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer alacak. LA CASA DE PAPEL 3. SEZON BÖLÜM ÖZETLERİ 1. Bölüm Rio yakalanınca çılgına dönen Tokyo, Profesörden yardım ister. Cüretkâr bir plan kuran ikili, Rioyu kurtarmak için ekibi yeniden toplar. 2. Bölüm Profesör, kardeşinin planını uygulayıp İspanya Merkez Bankasını hedef almak için Martíni ekibe katar. İlk yapılacak iş, mutlak kaos yaratmaktır. 3. Bölüm Tokyo ve Nairobinin çabaları şiddetli biçimde ters sonuç verir. Profesör, Berlinin suyla dolu odadan altını nasıl çalacaklarını açıkladığı anı hatırlar. 4. Bölüm Tamayo protokolleri atlayınca Profesör hazırlıksız yakalanır. Bogotá, paniğe kapılan Denverı sakinleştirir. Zaman tükenirken Palermo, Flipper planını devreye sokar. 5. Bölüm Profesör son numarasıyla yetkilileri şoka uğratır. Ancak buna karşılık yeni müfettiş, Raqueli hedef alır. Palermo ve Nairobi arasında hararetli bir tartışma yaşanır. 6. Bölüm Bir ekip, Müfettiş Sierranın emriyle İspanya Merkez Bankasına sızmak üzeredir. Tam o anda, Profesör ve Raquelin Palermo ile olan bağlantısı kesilir. 7. Bölüm Tokyonun mutluluğu kısa sürer. Ángel, tartışan Raquel ve Profesörü yakalamaya yaklaşır. Yetkililer, ihbarlar için milyonlarca dolarlık ödül teklif eder. 8. Bölüm Tokyo, dertlerini alkolün yardımıyla unutmaya çalışır. Sierranın kişisel taktiklerinin hedefinde Nairobi vardır. Suárez, Raquelin izini sürmeye devam eder. LA CASA DE PAPEL 4. SEZON

OYUNCULARI

KİMLER?
La Casa De Papel 4. sezon karakterleri de henüz belli olmadı. Ancak ortaya atılan iddialara göre yeni sezonda İstanbul isminde bir karakter olabilir. LA CASA DE PAPEL 3. SEZON NEREDEN İZLENİR?
La Casa De Papel dizisinin yayın hakları Netflixte bulunuyor. Dizinin yeni sezonunu izleyebilmeniz için Netflixe üye olmanız gerekmektedir. LA CASA DE PAPEL NETFLİX SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ YENİ İSİMLER KATILDI La Casa De Papelde yeni sezonda Hovik Keuchkerian Bogota, Najwa Nimri Alicia, Fernando Cayo Tamayo ve The Engineer olarak yeni üyeler katılıyor. Önceki sezonlardan tanıdığımız karakterler Úrsula Corberó Tokio, Álvaro Morte The Professor, Jaime Lorente Denver, Miguel Herrán Rio, Darko Peric Helsinki, Alba Flores Nairobi, Esther Acebo Estocolmo, Itziar Ituño Raquel Murillo, Enrique Arce Arturo Kiti Mánver Mariví, Juan Fernández Coronel Prieto & Mario de la Rosa Suarez ve dizinin yaratıcısı Álex Pina ile yönetmen Jesús Colmenar, yeni sezonda ekranlara dönüyorlar.

Share.

Leave A Reply