Merve Boluğur'un dans videosu olay oldu! İşte herkesi şoke eden görüntü…

0

Merve Boluğur'un dans videosu olay oldu! İşte herkesi şoke eden görüntü…

Merve Boluğur Instagram hesabından önce ünlü dostlarını takipten çıkardı daha sonra da birkaç diziden aldığı oyunculuk teklifini reddetti. Murat Dalkılıç ile boşandıktan sonra ekranlara ara veda aradığı a

Merve Boluğur Instagram hesabından önce ünlü dostlarını takipten çıkardı daha sonra da birkaç diziden aldığı oyunculuk teklifini reddetti. Murat Dalkılıç ile boşandıktan sonra ekranlara ara veda aradığı aşkı bulamayan 32 yaşındaki Merve Boluğurun tükenmişlik sendromuna yakalandığı iddia edilmişti. Güzel oyuncuya takipçileri Tükenmişlik sendromuna yakalandığın doğru mu?
diye sordu. Ancak oyuncu bir kulüpte Antepin Hamamları ile göbek attı. Bir Sevda Geldi Başıma ile halay çekti. Boluğur çıkışta da şöyle söyledi: Hayatımın en mutlu, huzurlu dönemini yaşıyorum. Tükenmedim, yeniden doğdum. Peki Merve Boluğur nasıl ünlü oldu?
İşte ünlülerin meşhur olma hikayeleri ve Merve Boluğurun tükenmedim dansı!
2015 yılında büyük bir aşkla evlendiği şarkıcı Murat Dalkılıçtan 2017 yılında boşanan oyuncu Merve Boluğur eski eşine nazar hemen biri ile flört etmemişti. Yaz başında Sabancı Holdingin varisi Hakan Sabancı ile görüntülenen Merve Boluğur, ilişikisinin ikinci haftasında aldatıldığını öğrenmişti. Bu ilişikiye ikinci bir şans daha veren ancak yine istediği istikrarı yakalayamayan Merve Boluğur hüsran yaşayarak köşesine çekildi. Magazin kulislerinde dolaşan dedikodulara göre; Merve Boluğur yakın dostlarına 27 yaşındaki playboy için Hayatımın en büyük hatası Hakandı. Onunla geçirdiğim her saniyemden pişmanım dedi. Peki Merve Boluğur nasıl ünlü oldu?
İşte ünlülerin meşhur olma hikayeleri

HAYATIMIN EN HUZURLU DÖNEMİ Merve Boluğur Instagramdaki ünlü dostlarını takipten çıkardı. Birkaç diziden aldığı oyunculuk teklifini reddetti. Takipçileri Merve Boluğura, Tükenmişlik sendromuna yakalandığın doğru mu?
diye sordu. Ancak oyuncu bir kulüpte Antepin Hamamları ile göbek attı. Bir Sevda Geldi Başıma ile halay çekti. Çıkışta da şöyle söyledi: Hayatımın en mutlu, huzurlu dönemini yaşıyorum. Tükenmedim, yeniden doğdum. Sibel Can Nükhet Duru, Sibel Canın oryantal olduğu dönemlerde onu seyrediyor ve çok etkileniyor. Daha sonra Ali Kocatepeye ve Hıncal Uluça Sibel Candan bahsediyor. Ekip toplanıp onu seyretmeye gidiyor. Ardından da Erkekçe dergisine poz vermesi için Sibel Can ile anlaşıyorlar. Pozdan sonra da TürkiyeSibel Canı konuşmaya başlıyor. Natalie Portman Natalie Portman, 11 yaşındaydı ve pizzasını yiyordu. Portman model olmak istemediğini ama oyuncu olabileceğini söyledi. Oyunculuk üzerine biraz çalışma yaptıktan sonra 1993 yılında Mathilda Lando (Léon) karakteri için seçmelere katıldı ve rolü kazandı. Kıvanç Tatlıtuğ Önceleri başarılı bir basketbol oyuncusu olan Kıvanç Tatlıtuğ, bir talihsizlik sebebiyle sakatlanıyor. Herkes onun yakışıklılığını övüp model olmasını söylüyor ama o pek bunları takmıyor. Annesi, Beylikdüzündeki bir marketin camında Profesyonel mankenlerle çalışır mısınız?
ilanını görünce, Tatlıtuğun yanında bulunan bir fotoğrafını gönderiyor ve mankenlik kapıları açılıyor.

Kaynak

Share.

Leave A Reply