Müge Anlı'daki Tokat Erbaa'da yaşanan olay şoke etti! Kocasının 40 yıllık arkadaşıyla…

0

Müge Anlı'daki Tokat Erbaa'da yaşanan olay şoke etti! Kocasının 40 yıllık arkadaşıyla…

Müge Anlıdaki Tokat Erbaada yaşanan olay herkesi şoke etti! Hafta içi her gün Atv ekranlarında saat 10.00da yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına katılan kız kardeşler, anneleri hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Müge Anlı canlı yayınına konuk olan Derya Şahin, 14 Ağustosta Tokat…

Müge Anlıdaki Tokat Erbaada yaşanan olay herkesi şoke etti!
Hafta içi her gün Atv ekranlarında saat 10.00da yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına katılan kız kardeşler, anneleri hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Müge Anlı canlı yayınına konuk olan Derya Şahin, 14 Ağustosta Tokat Erbaada yaşamını yitiren üvey babası Hakkı Çetinin ölümüyle ilgili annesinden şüphelendiğini ifade etti. Şahin, üvey babasını öz annesinin öldürdüğünü ileri sürdü. İddialar bununla da sınırlı değildi. Canlı yayında Saliye Çetin ile ilgili çeşitli iddialarda gündeme geldi. Saliye Çetinin ölen eşinin arkadaşı Mehmet Ali Aydın ile ilişkisi olduğu ileri sürüldü. İşte 6 Aralık Müge Anlı canlı yayınında Tokat Erbaada yaşanan, Hakkı Çetinin ölümünün ardından ortaya çıkan şoke eden gelişmeler!
Müge Anlı son bölümde Tokat Erbaada yaşanan olay herkesi şoke etti!
Müge Anlı canlı yayınına çıkan iki kardeş, üvey babaları Hakkı Çetinin anneleri tarafından öldürülmüş olabileceğini iddia etti. İki kız kardeşin Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosundaki sözlerinden sonra şüpheli isimler stüdyoya geldi. Ancak Tokat Erbaada yaşanan akılalmaz olaydaki detaylar herkesi şaşırttı. İşte 6 Aralık Müge Anlı son bölümde yaşanan son dakika gelişmesi!
Müge Anlıda Hakkı Çetin ölümü sonrasında çarpıcı iddialar ekranlara geldi.İki kardeş üvey babalarını öz annelerinin öldürdüğünü iddia ettiler. Aynı zamanda Saliye Çetinin yaşamı ile ilgili farklı iddialar gündeme geldi. MÜGE ANLIDAKİ TOKAT ERBAA OLAYINDA ŞOKE EDEN GERÇEK!
– VİDEO İÇİN TIKLAYIN!
Hakkı Çetin,14 Ağustos tarihinde Tokat Erbaada hayatını kaybetti.Derya Şahin ve ismini vermek istemeyen kardeş üvey babalarını öz annelerinin öldürdüğünü Müge Anlı canlı yayınında iddia etti. Canlı yayında Saliye Çetin ile ilgili çeşitli iddialarda gündeme geldi. Saliye Çetinin ölen eşinin arkadaşı Mehmet Ali Aydın ile ilişkisi olduğu iddia edildi. Derya Şahin, üvey babalarının, Mehmet Ali Aydın ve annesi Saliye Çetini birlikte görüp kalp krizi geçirmiş olabileceğini öne sürdü. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bugün Mehmet Ali Aydın ve Saliye Çetin katıldı. İkili iddialar cevap verdi. Müge Anlı canlı yayınına Saliye Çetinin eltisi Yeter Çelik telefon bağlantısı ile katıldı. Yeter Çelik, Saliye Çetinin kendisine Mehmet Ali ile imam nihaklı yaşadığını söylediğini iddia etti. Müge Anlı canlı yayınında Saliye Çetin ise iddiaları kabul etmediğini belirtti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına ölen Hakkı Çetinin oğlu Yılmaz Çetin de telefon bağlantısı ile katıldı. Yılmaz Çetin, Saliye Çetinden babasının 40 yıllık arkadaşıyla beraber olduğu iddiası ortaya çıkınca şüphelendiklerini belirtti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelen Derya Şahin, çarpıcı bir iddiada bulundu. Şahin, 14 Ağustosta Tokat Erbaada yaşamını yitiren üvey babası Hakkı Çetinin ölümüyle ilgili annesini suçluyor. Şahin, üvey babasını öz annesinin öldürdüğünü iddia etti. MÜGE ANLIDA ANNELERİNİ İHBAR ETTİLER!
VİDEO İÇİN TIKLAYIN!

Share.

Leave A Reply