Müge Anlı Palu ailesi cinayetinde kararı açıkladı! Tuncer Ustael'in ifadesi Müge Anlı'yı çileden çıkardı

0

Müge Anlı Palu ailesi cinayetinde kararı açıkladı! Tuncer Ustael'in ifadesi Müge Anlı'yı çileden çıkardı

Müge Anlı canlı yayınına katılan ve tüm dünyayı şoke eden Palu ailesinin 6. duruşması önceki gün görüldü. Karar davasında Türkiyenin gözü kulağı Kocaeliden gelecek olan karardaydı. Müge Anlı ve ekibinin anbean takip ettiği Palu ailesi davasında Tuncer Ustaelin mahkemede verdiği ifadeyi okuyan…

Müge Anlı canlı yayınına katılan ve tüm dünyayı şoke eden Palu ailesinin 6. duruşması önceki gün görüldü. Karar davasında Türkiyenin gözü kulağı Kocaeliden gelecek olan karardaydı. Müge Anlı ve ekibinin anbean takip ettiği Palu ailesi davasında Tuncer Ustaelin mahkemede verdiği ifadeyi okuyan Müge Anlı çileden çıktı. Cinsel tacizden cinayete, işkenceden dolandırıcılığa birden fazla suça karışan Palu ailesi ve damat Tuncer Ustaelin alacağı ceza merak ediliyordu. İşte Palu ailesi davasında karar ve Tuncer Ustaelin Müge Anlıyı çileden çıkartan ifadesi!
Müge Anlı canlı yayında Palu ailesi davasının detaylarını açıkladı. Tüm aile fertlerinin bulunduğu Palu ailesi davası 6. duruşma ile karara bağlandı. Müge Anlı 14 Şubat Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Tuncer Ustaelin ifadesini okudu. İfadesinde Herkesle mahşerde hesaplaşacağız. diyen Tuncer Ustael, sözleriyle Müge Anlıyı çileden çıkardı. ATVde yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıkan ve uzun bir süre Türkiyenin gündemini meşgul eden Palu ailesi hakkında mahkeme dün kararını açıkladı. Enişte Tuncer Ustael bakın ne kadar ceza aldı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlının programında ortaya çıkan ve kamuoyunda Palu Ailesi olarak da bilinen davanın 6ncı duruşması, Kocaeli 7. Ağır Ceza Mahkemesinde görüldü. Duruşmaya Tuncer Ustael, eşi Emine Ustael ile Hava Palu, İsa Palu, Fatih Palu, Ayşe Palu ve avukatları katıldı. Sanık aile üyeleri, güvenlik önlemleri eşliğinde, adliye binasına, arka kapıdan alındı. Havva, İsa, Ayşe ve Fatih Palunun avukatı ise Meryem Tanhalın ölüm nedeninin darp ya da işkence değil gömüldükten sonra yaşadığı solunum yetmezliği olabileceğini iddia ederek, Meryemin cesedi üzerinde otopsi yapılamadı, cesedin atıldığı söylenen yerde de herhangi bir coğrafi değişim yaşanmamıştı. Meryem Tanhalın ölüm nedeni henüz belirlenemedi, beyanlar hukuki anlamda tespit ve teşhis ifade etmez. Meryem, Tuncerden şiddet gördüğü sırada ölmeyip, bayılmış olabilir. Bayıldı sanılarak gömüldüğü için solunum yetmezliğinden ölmüş olabilir. Ölüm nedeni Tuncerin yapmış olduğu eylemlerden değil, toprak altında solunum yetmezliğinden olmuş olabilir. Bu da sanıkların iştirak etmediğini gösterir. Tuncerin Meryemi gömme eylemini İsaya zorla yaptırdığı düşünüldüğünde, bu durumun suça iştirak olarak değerlendirilmemesi gerekir. Benim müvekkillerimin idaresi cin, büyü ve benzeri şeylerle korkutularak sakatlanmıştır dedi. BEN PALU AİLESİNDEN ŞİKAYETÇİYİM Son savunmasında cinayetle bir ilgisi olmadığını savunarak, Ben hepsinden şikayetçiyim. Herkes Allahından bulsun, kimseye hakkımı helal etmiyorum diyen ailenin damadı sanık Tuncer Ustaeli ağırlaştırılmış müebbet ve 7 yıl hapis cezasına çarptırdı. HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!
Mahkeme, diğer tutuklu 5 aile üyesine ise 8 yıl 4 ay ile 12 yıl 6 ay arasında değişen hapis cezaları verdi. TAHLİYE EDİLDİ Fatih Palu ise suça iştirak etmek suçundan 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılırken, tutuklu kaldığı süre göz önünde bulundurularak tahliyesine karar verildi. Hakim, Fatih Paluya, Suç tarihinde yaşın ufaktı ama işlenen suçun bilincinde olduğu kanaatine vardık dedi.

Share.

Leave A Reply