Obilet.coma EarlyBirdten yatırım

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Obilet.coma EarlyBirdten yatırım

İnternet üzerinden otobüs bileti satan ve hızlı büyümesiyle dikkat çeken Obilet.com, yeni yatırım turunu tamamladı. Girişimin B serisi yatırımını EarlyBird Venture Capital gerçekleştirdi.

YAKLAŞIK 3 yıl önce Aslanoba Capital ve Earlybird Venture Capital’dan yatırım alan Obilet.com, B serisi yatırım turunu da tamamladı. Bu tura mevcut yatırımcıları arasında da bulunan EarlyBird Venture Capital katıldı. Yapılan bu yatırımla birlikte Obilet.com’un değerlemesi 100 milyon TL‘nin üzerine çıktı. 2016-2017 arasında yüzde 129 yıllık ciro büyümesi gerçekleştiren Obilet.com, 2017 yılında Deloitte tarafından son 4 yıl içinde yüzde 1041 büyüme ile en hızlı büyüyen seyahat-teknoloji şirketi de seçilmişti.

Rus tatil sitesi: Yüzde 42 arttı
Rus tatil sitesi Tutu.runun yaptığı analize göre Rusya vatandaşlarının 2018 yılında yurtdışında en çok tercih ettiği destinasyon Türkiye oldu. Türkiye turu satışları yüzde 42 arttı.

Orduda fındık hasadı 29 Temmuzda başlayacak
Orduda 2018 ürünü fındık hasadına 29 Temmuzda başlanacak.

Obilet.coma EarlyBirdten yatırım
İnternet üzerinden otobüs bileti satan ve hızlı büyümesiyle dikkat çeken Obilet.com, yeni yatırım turunu tamamladı. Girişimin B serisi yatırımını EarlyBird Venture Capital gerçekleştirdi.

Rekabet Kurulu, Googleın savunmasını alacak
Rekabet Kurulu, Google LLC, Google International LLC ve Google Reklamcılık ve Pazarlama Ltd. Şti. hakkında yürütülen soruşturma kapsamında Googleın savunmasını alacak. Sözlü savunma toplantısı 28 Ağustosta yapılacak.

Novartis Türkiye hakkında soruşturma açıldı
Rekabet Kurulu, Novartisin NOVN.S Türkiye ana birimi ile Novartisin diğer bir birimi olan Alcon Laboratuvarları hakkında Rekabetin Korunması Kanununu ihlal edip etmediklerinin tespiti için soruşturma açılmasına karar verdi.

Edirne ekonomisine gurbetçi dopingi
Yıllık izinlerini Türkiyede geçirmek için ülkeye gelen gurbetçiler, Edirne ekonomisini hareketlendirdi – Edirne Tarihi Ali Paşa Çarşısı Dernek Başkanı Sanış:”Türkiyenin en büyük sınır kapısı Kapıkule Sınır Kapısı üzerinden gurbetçi akını başladı. Her yıl üzerine koyarak devam eden bir yoğunluk var. Gurbetçiler, Edirnede gezip alışveriş yaptıktan sonra mutlu bir şekilde ayrılıyor.”

Trump’tan Google’a kesilen cezaya sert tepki
ABD Başkanı Donlad Trump, Avrupa Birliği’ni (AB), “Google cezası üzerinden ABD’den faydalanmakla” suçladı.

Ankaralı dev konkordato talep etti
Ankara merkezli Özensan Taahhüt, yaşadığı mali sıkıntıyı aşamayınca mahkemeye başvurdu. Konkordato talep eden şirket, hacizlere karşı korumaya alındı. Mahkeme, şirket faaliyetlerinin denetimi için de üç kişilik geçici konkordato komiseri heyeti atandı.

Bankacılık sektörünün mevduatı arttı
Sektörün toplam mevduatı, 13 Temmuz itibarıyla 2 trilyon 3 milyar liraya yükseldi .Bankalarda bulunan yabancı para mevduatı geçen hafta 4 milyar 723 milyon dolar azalarak 194 milyar 847 milyon dolara geriledi.

Çocukların giyimine 9.2 milyar lira harcandı
Türkiyede çocuk hazır giyimde yüzde 9 artış yaşanırken 9.2 milyar lira harcama yaptı

Günde 20 ton Mantar yetiştiriliyor
Burdur Valisi Hasan Şıldak, Altınyayla ilçesinde günlük 20 ton mantar yetiştirildiğini söyledi.

Türk Telekom yönetimine yeni üye
Türk Telekom’un bugün yapılan olağanüstü genel kurulunda yönetim kurulu üyeleri seçildi. Yönetim kuruluna bir önceki yönetimden farklı olarak Sefer Turan girdi.

Kuyumcuların şirketine de el konuldu
Adnan Oktar Grubu’na yönelik soruşturma kapsamında el konulan 86 şirket arasında, 5 ihracatçı birliğinin kurduğu Mücevher Tanıtım AŞ de yer aldı. Şirketin banka hesaplarına da bloke konuldu. Altın ve kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren birçok önemli isim de şirketin yönetiminde yer aldı. Şirketin bir yöneticisi, el koyma kararından Hürriyet’in sorusu üzerine haberdar olurken, “Neden böyle bir karar alındı biz de bilmiyoruz. Savcılığa sorduk yanıt alamadık” dedi.

Ekspres hat kurdular 1 milyon 250 bin yolcu kullandı
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşımda bu yılın nisan ayında başlattığı üç ekspres hat 1 milyon 250 bin yolcu taşıdı.

THY Singapurlu ile ilişkiyi kesti
THY yeni havalimanında ikram hizmeti almak için bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü Singapurlu SATS şirketi ile anlaşmasını fesh etti.

Kaynak : Hurriyet Gazetesi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Leave A Reply