Payitaht Abdülhamid 99.bölüm fragmanı yayınlandı! Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?

0

Payitaht Abdülhamid 99.bölüm fragmanı yayınlandı! Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 99.bölüm fragmanı yayınlandı. Her Cuma akşamı ekranlara gelen dizi tarihi dönem dizisi olup bu hafta yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Bugünkü yeni bölümde Abdülhamid’in Gustav hakkındaki şüpheleri Selim Paşa’nın onu vurmasıyla…

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 99.bölüm fragmanı yayınlandı. Her Cuma akşamı ekranlara gelen dizi tarihi dönem dizisi olup bu hafta yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Bugünkü yeni bölümde Abdülhamid’in Gustav hakkındaki şüpheleri Selim Paşa’nın onu vurmasıyla artacak. Peki; Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?
Payitaht Abdülhamid 99.bölüm fragmanı yayınlandı!
TRT 1 ekranlarına gelen Payitaht Abdülhamid yeni bölüm ile bu akşam ekranlarda olacak. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizi tarihi dönem dizisi olup döneme ait olayları bizlere heyecanlı bir dille sunuyor. Bu haftaki yeni bölümde sırlar ortaya dökülecek ve her şey ortaya çıkacak. Peki; Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?
Payitaht Abdülhamid 99.bölüm fragmanı yayında!
PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Abdülhamidin Gustav hakkındaki şüpheleri Selim Paşanın onu vurmasıyla artar. Yoksa aradıkları düşman gözleri önündeki Gustavmıdır?
Meçhul düşmana Zülüflü aracılığıyla telgraf çeker. Telgrafa gelecek cevap Gustavın beraatı olacaktır. Ama Gustav hastanede, iki oğlu da saraydadır. Telgrafa cevap verecek kimse yoktur. Abdülhamid Gustavın düşmanlığını ispat edebilecek midir?
Ahmet Paşa devletin içinde olduğu söylenen çetenin peşindedir. Topladığı bilgiler onu tek bir isme götürür. Abdülhamidin hiç beklemediği, güvendiği bir isimdir bu

Yaptığı tertiple gerçeği ortaya çıkaracak, kim suçlu, kim değil anlayacaktır. Bir buluşma ayarlanır. Abdülhamidin gözü önündeki buluşmaya kim gidecektir?
Halil Halid rahibe meselesini çözüp İmronun planını bozmuş, ama Naibin şüphelerinin artmasına engel olamamıştır. Naib verdiği yanlış bilgiyle Tatarları tuzağa çeker. Halil Halid arkadaşlarını son ada kurtarmayı başarır. Ama Naibin Halil Halidi çaresiz bırakacak başka bir planı daha vardır. Halil Halid yapılacak katliamı önlemek için kendi canı pahasına saraya istihbaratını gönderir. Saraydan gelecek emir ne olacak, Naibin planı tutacak mıdır?
Blavatsky Çemberlitaş konağını almak ve altından kazdıracağı tünelle Ahit Sandığına ulaşmak için hesaplarını yapar. Nihayet dünyayı yönetme gücü kendisinin de içinde olduğu gizli cemiyetlerin eline geçecektir!
Bu arada da Gülcemalin Hristiyan olduğunu öğrenen Mehmetin ölüm hükmünü verir. Bidar da iyi niyetle Mehmet ve Gülcemalin aralarının neden bozulduğunu araştırmaktadır. Gülcemalin yalan söylediğini öğrenecek midir?
Cemileye kocasından gelen mektup onu çok zor bir durumda bırakır. Bidar, Cemilenin kocasıyla ilgili durumunu anlayacak mıdır?
Mehmet ölecek midir?
PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 99.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!
Payitaht Abdülhamid 99. Bölüm (6 Aralık 2019 Cuma) son fragmanı yayınlandı!
Sonunda o hainin adını söylüyor

Share.

Leave A Reply