San Andreas Fayı filminin konusu nedir? Film nerede çekildi? Dwayne Johnson'ın başrolünde oynadığı San Andreas Fayı filminin oyuncu kadrosu!

0

San Andreas Fayı filminin konusu nedir? Film nerede çekildi? Dwayne Johnson'ın başrolünde oynadığı San Andreas Fayı filminin oyuncu kadrosu!

California ve Batı Kıyı Şeridi’nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasını konu alan San Andreas Fayı filmi için geri sayım başladı. 2015 yılında vizyona giren film; aksiyon, macera ve gerilim türlerinde olup itfaiye eri Tom ve ayrı yaşadığı karısının kızlarını bulmak ve kurtarmak…

California ve Batı Kıyı Şeridi’nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasını konu alan San Andreas Fayı filmi için geri sayım başladı. 2015 yılında vizyona giren film; aksiyon, macera ve gerilim türlerinde olup itfaiye eri Tom ve ayrı yaşadığı karısının kızlarını bulmak ve kurtarmak amacıyla Los Angeles’dan San Francisco’ya doğru zorlu bir yolcuğa çıkmasını anlatıyor. Etkileyici konusu, güçlü oyuncu kadrosu ile oldukça başarılı olan bu filmin her bir sahnesi çarpıcı. Bu bağlamda; San Andreas Fayı filminin konusu nedir?
Dwayne Johnsonın başrolünde oynadığı San Andreas Fayı filminin oyuncu kadrosu burada!
Bu akşam Star Tv ekranlarına gelecek olan San Andreas Fayı filmi için geri sayım başladı. 2015 yılında vizyona giren film Amerikan yapımı olup aksiyon, macera ve gerilim türlerini kapsıyor. Yüksek çaplı deprem faciasından sonra yapılan kurtarma çalışmaları ve çabalarının etkileyici bir şekilde anlatıldığı filmi izleyenler bir kez daha izlemek isterken, ilk defa izleyecek olanlar ise merakla beklemekteler. Filmin aynı zamanda nerede çekildiğini merak edenler konu ile ilgili araştırmalarına hız kazandırdı. Peki; San Andreas Fayı filminin konusu nedir?
San Andreas Fayı filminin oyuncu kadrosunda kimler var?
SAN ANDREAS FAYI FİLMİNİN KONUSU Californiada yaşanan ve Batı Kıyı Şeridinin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye eri Tomun yaşadıklarını ön plana alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını dengede tutma çabasına odaklanıyor. Kötü şöhreti ile bilinen San Andreas Fayının kırılması ile 9 şiddetindeki bir depremle Kaliforniya sallanır. Bir arama kurtarma pilotu ve artık araları pek de iyi olmayan eşi, Los Angelestan San Franciscoya, kızlarını kurtarmak için yola çıkarlar. Ancak, kuzeye yaptıkları bu tehlikeli yolculuk, henüz sadece bir başlangıçtır. Ve ne zaman en kötüsü artık bitti diye düşünseler, daha da kötüsü başlamaktadır. SAN ANDREAS FAYI FİLMİNİN OYUNCU KADROSU Dwayne Johnson Rolü : Ray Carla Gugino Rolü : Emma Alexandra Daddario Rolü : Blake Ioan Gruffudd Rolü : Daniel Riddick Archie Panjabi Rolü : Serena Paul Giamatti Rolü : Lawrence Hugo Johnstone-Burt Rolü : Ben Art Parkinson Rolü : Ollie SAN ANDREAS FAYI FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?
San Andreas Fayı filmi Amerika Birleşik Devletlerinin çeşitli eyaletlerinde çekildi. DWAYNE JOHNSON KİMDİR?
Sinema oyuncusu ve profesyonel güreşçidir. Dwayne Douglas Johnson, 2 Mayıs 1972 tarihinde ABD., Kaliforniyada doğmuştur. Annesi Ata Johnson, babası Rocky Johnsondur. Güreşteki lakabı The Rock dur. Babası da profesyonel güreşçidir. Babası güreş yüzünden sürekli şehir şehir gezdiğinden, Dwayne Johnsonnun çocukluğu ile Yeni Zelandada geçti. Babası güreşi bırakınca Amerikaya geri döndüler. Dwayne Johnson Lise yıllarında Miamide Amerikan Futbolu ile ilgilendi. 1991 yılında Miami Hurricanein as takımına savunma oyuncusu olarak oynadı. CARLA GUGINO KİMDİR?
Carla Gugino (d. 29 Ağustos 1971), ABDli oyuncu. Watchmen, Sucker Punch ve Sin City adlı yapımlarda yer almıştır. Sarasota, Florida doğumlu Guginonun babası İtalyan, annesi İngilizdir.

Share.

Leave A Reply