Sıfır Birin CİOsu Cihangir Ceylan Çukura mı geliyor? CİO Cihangir Ceyhan kimdir?

0

Sıfır Birin CİOsu Cihangir Ceylan Çukura mı geliyor? CİO Cihangir Ceyhan kimdir?

İnternet üzerinden yayınlanan ve geniş hayran kitlesine ulaşan Sıfır Bir dizisinin eski başrol oyuncularından CİO karakterine rol veren Cihangir Ceyhan Çukur'a transfer oluyor. Adana'da yer alan Hürriyet Mahallesi'nde geçen hikayede bir grup mahalle arkadaşı hem uyuşturucu hem de çetelerle mücadele ediyor. Savaş Satış ile başrolde yer alan Cihangir Ceyhan, Sıfır Bir'in 4. sezon son bölümünde diziye veda etmişti. Cihangir Ceyhan, Çukur'da hangi rolde oynayacak? Cihangir Ceyhan kimdir?

İnternet üzerinden yayınlanan ve geniş hayran kitlesine ulaşan Sıfır Bir dizisinin eski başrol oyuncularından CİO karakterine rol veren Cihangir Ceyhan Çukura transfer oluyor. Adanada yer alan Hürriyet Mahallesinde geçen hikayede bir grup mahalle arkadaşı hem uyuşturucu hem de çetelerle mücadele ediyor. Savaş Satış ile başrolde yer alan Cihangir Ceyhan, Sıfır Birin 4. sezon son bölümünde diziye veda etmişti. Cihangir Ceyhan, Çukurda hangi rolde oynayacak? Cihangir Ceyhan kimdir?

Kelime, üzerinden ve hayran ulaşan Bir eski oyuncularından karakterine veren Ceyhan transfer Adanada alan Mahallesinde hikayede grup arkadaşı uyuşturucu de mücadele Savaş ile yer Cihangir Sıfır 4 son diziye etmişti Ceyhan hangi oynayacak Ceyhan

Kaynak : Sabah Gazetesi

Share.

Leave A Reply