Yemin 135.bölüm fragmanı yayınlandı! Yemin yeni bölümde neler olacak?

0

Yemin 135.bölüm fragmanı yayınlandı! Yemin yeni bölümde neler olacak?

Yemin 135.bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarına gelen dizi günlük olarak yayınlanıyor. İnternet üzerinden yoğun olarak takip edilen dizi, hayranları tarafından sıkıca takip ediliyor. Cemre yaşadığı olayları arayıp Emir’e anlattı mı? Yeni bölümde Emir’in hayatı tehlikeye girecek. Cemre ise…

Yemin 135.bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarına gelen dizi günlük olarak yayınlanıyor. İnternet üzerinden yoğun olarak takip edilen dizi, hayranları tarafından sıkıca takip ediliyor. Cemre yaşadığı olayları arayıp Emir’e anlattı mı?
Yeni bölümde Emir’in hayatı tehlikeye girecek. Cemre ise gerçekleri itiraf edecek mi?
Yemin 135.yeni bölümde neler olacak?
İşte Yemin yeni bölüm fragman ve detayları!
Kanal 7 ekranlarının sevilen ve günlük yayınlanan dizisi Yemin 135.bölüm fragmanı yayınlandı. 6 Aralık Cuma günü ekranlara gelecek olan dizi, hayranları tarafından araştırılıyor. Aşkın, zora savaş açtığı dizi entrika ve sırlarla dolu. Heyecanın tüm hızıyla devam ettiği Yemin yeni bölümde neler olacak?
İşte Yemin 135.bölüm fragmanı!
YEMİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
YEMİN 134. BÖLÜM ÖZETİ Yemin dizisinde bugün Cemre Talazın yaptığı baskıdan sonra Emiri arayıp her şeyi anlatmayı düşünür. Emiri arayan Cemre, tüm gerçeği itiraf etmeye zorlanır. Reyhan ise yaklaşan tehlikeden habersizdir. Kemal ve Narinin arası düzelmek üzereyken gelen misafir her şeyi alt üst eder. YEMİN 135.YENİ BÖLÜM FRAGMAN Yemin 135. Bölüm (6 Aralık 2019 Cuma) fragman yayınlandı izle!
Emirin hayatı tehlikede!
YEMİN DİZİSİ KONUSU NE?
Kanal 7nin merakla beklenen Yemin dizisi ikinci sezonda da izleyicileri duygudan duyguya sürükleyecek. Aşkın, zora savaş açtığı yeni sezonda seyircileri yeni sürprizler bekliyor. Büyük sır ortaya çıkar, taşlar yerinden oynar ve artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz

Yüreğindeki ağır yükü, aşkıyla yer değiştiren Reyhan şimdi ne yapacak?
Öfkesinin yerini aşka teslim eden Emir, öğrendiklerinden sonra sakin kalabilecek mi?
Sevdalı iki genci daha büyük bir savaş beklerken, Cavidan yine karşılarındaki en büyük engel olacak. Sevdiklerinin iyiliği ve mutluluğu için her şeyi göze almış Hikmet, bu sefer çaresiz kalmıştır ve Cavidan yine hırsıyla hareket edip istediklerini almak için elinden geleni yapacaktır. Birbirlerini deliler gibi seven iki âşık, mecburiyetlerden arınmış ama büyük yaralar almış aşklarına sahip çıkabilecek mi?
Yaşanan onca olaydan sonra Kemal kendini sıradan bir hayatın içinde bulur. Kızı ve işinden başka hiçbir şey düşünmeyen bir adama dönüşen Kemalin bu rutin hayatı, yollarının kesiştiği Narin ile değişecek. Geçmişinden büyük bir sırla çıkıp gelen Narin, hiç ummadığı bir hayatın için düşecek. İkisi de büyük zorlukları geride bırakmak için çabalarken onları daha da zor günlerin beklediğinden haberleri yoktur. Gönlünü tamamen sevdaya kapamış Kemal kapısını çalan aşka direnebilecek mi?
Narin, bir yolcu gibi uğradığı bu limanda kalmayı mı seçecek yoksa gitmeyi mi?

Share.

Leave A Reply