Sosyal medyada büyük ilgi gördü: Yaz koca seyyah

0

Sosyal medyada büyük ilgi gördü: Yaz koca seyyah

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın, sosyal medyadan paylaştığı AK Parti için hazırlanan reklam filmi büyük ilgi gördü. Başkan Erdoğan, videoyu '#YazKocaSeyyah, sen ben değil biz diyenleri, anlat daha nice asırlara… Türkiye için ileri, daha ileri.' notuyla paylaştı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğanın, sosyal medyadan paylaştığı AK Parti için hazırlanan reklam filmi büyük ilgi gördü. Başkan Erdoğan, videoyu #YazKocaSeyyah, sen ben değil biz diyenleri, anlat daha nice asırlara… Türkiye için ileri, daha ileri. notuyla paylaştı. Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında, YazKocaSeyyah etiketiyle hazırlanan reklam filmini sosyal medya hesabından paylaştı. Doğumunun 408. yılında seyyah Evliya Çelebinin anıldığı ve AK Parti icraatlarına yer verilen reklam filminde, Cumhurbaşkanı Erdoğan da yer aldı. AK Parti tarafından YazKocaSeyyah etiketiyle, Sen ben değil biz diyenleri, anlat daha nice asırlara… Türkiye için ileri, daha ileri. mesajıyla paylaşılan tanıtım filminde, AK Parti iktidarları döneminde Türkiyeye yapılan yatırımlar anlatıldı. AK Partiden Evliya Çelebili reklam filmi #YazKocaSeyyah Sosyal medya hesabı Twitterden paylaştığı reklam filminde Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: Yaz ey koca seyyah, bir asırlık hayalleri 17 seneye sığdıranları, Abdülmecidin hayallerini suların altından tünellerle geçirenleri, Fatihin fethini hala diri tutup bir köprü daha yapanları, Sultan Süleyman misali camiler, vakıflar kuranları, Karadenize, Toroslara tüneller açanları. Yaz, Mustafa Kemalin hayal ettiği gibi demir ağlarla örenleri, göğe kanat gerenleri. Yaz ey koca seyyah, gördüklerini, kurak coğrafyaları barajlarla ihya edenleri, doğayı yaşanabilir kılanları, hastaneleri, enderun misali meslek eğitim kurumlarını, geçmişini bugüne ve geleceğe aktaran kültür yapılarını. Sen, ben değil biz diyenleri anlat daha nice asırlara. Senin adın Çelebi Evliya.

Kelime, Recep Erdoğanın medyadan AK için reklam büyük gördü Erdoğan #YazKocaSeyyah ben biz anlat nice Türkiye ileri ileri paylaştı Cumhurbaşkanı AK Genel Recep Erdoğan 31 yerel çalışmaları YazKocaSeyyah hazırlanan filmini medya paylaştı 408 seyyah Çelebinin ve Parti yer reklam Cumhurbaşkanı da aldı Parti YazKocaSeyyah Sen değil diyenleri daha asırlara… için daha mesajıyla tanıtım AK iktidarları Türkiyeye yatırımlar AK Evliya reklam #YazKocaSeyyah medya Twitterden reklam Erdoğan ifadeleri Yaz koca bir hayalleri seneye Abdülmecidin suların tünellerle Fatihin hala tutup köprü yapanları Süleyman camiler kuranları Toroslara açanları Mustafa hayal gibi ağlarla göğe gerenleri ey seyyah kurak barajlarla edenleri yaşanabilir hastaneleri misali eğitim geçmişini ve aktaran yapılarını ben biz anlat nice Senin Çelebi

Kaynak : Sabah Gazetesi

Share.

Leave A Reply