Süper Loto sonucu açıklandı! İşte dev ikramiyeyi kazandıran 19 Temmuz Süper Loto çekiliş sonucu – Son Dakika Haberleri

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Süper Loto sonucu açıklandı! İşte dev ikramiyeyi kazandıran 19 Temmuz Süper Loto çekiliş sonucu – Son Dakika Haberleri

Süper Loto çekiliş sonucu açıklandı. 9 haftadır devreden Süper Loto-dan rekor kıracak bir büyük ikramiye geldi. Vatandaşlar bayiler önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Dudak uçuklatan büyük ikramiyenin kime çıkacağı merak ediliyor. İşte 19 Temmuz Süper Loto çekiliş sonucu…

Süper Loto bu hafta büyük ikramiye olarak 27 milyon 95 bin TL veriyor. Vatandaşlar, Süper Loto oyununda 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayıyı bilmeye çalıştı. Şimdi ise 9 haftanın biriken ikramiyesi kimin olacak heyecanla bekleniyor. İşte Süper Loto sonucu ve şanslı rakamlar. 19 TEMMUZ SÜPER LOTO SONUCU. Milli Piyango İdaresi, canlı yayında, noter huzurunda Süper Loto çekilişini gerçekleştirdi. İşte talihli rakamlar:. 19, 20, 27, 31, 37, 53. . . EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI. nbsp;. İLGİLİ HABERMilli Piyango çekiliş sonuçları: 19 Temmuz MPİ bilet sorgulama sayfası ve sıralı tam liste!
. . İLGİLİ HABERSayısal Loto sonuçları açıklandı! 3. kez devir! MPİ 18 Temmuz Sayısal Loto sonucu
. . İLGİLİ HABERŞans Topu#039;nda birinci devir! 18 Temmuz Şans Topu çekiliş sonucu
. .  . SÜPER LOTO NEDİR?. İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü-den öğrenilir.. . SÜPER LOTO İKRAMİYE ÖDEME MERKEZLERİ. (3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,. (5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri,. (6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir..

Kaynak : Sozcu Gazetesi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

Leave A Reply