İETTden 1 Mayıs açıklaması

0

İETTden 1 Mayıs açıklaması

İETTden 1 Mayıs açıklaması
İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) resmi tatil olan 1 Mayıs Salı günü yapılacak seferler hakkında açıklama yaptı.

Yeni bir hayat kuracaklardı… Bir aile yok oldu
İzmirin Dikili ilçesinde, Bülent Karabulutun (44) direksiyon kontrolünü yitirdiği hafif ticari araç, yolun karşısına geçip tur otobüsüne çarptı. Kazada Bülent Karabulutun yanı sıra eşi Ebru Karabulut (39), kızı Cansın Karabulut (14) ile oğulları Ege Karubulut (8) ve Çınar Karabulut (4) yaşamını yitirdi, yeğeni Yağmur Karabulut (10) ise ağır yaralandı. Ailesiyle İzmirdeki yakınlarının ziyaretinden dönen Bülent Karabulutun İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı ESHOTtan 4 ay önce emekli olmasının ardından Balıkesirin Edremit ilçesine bağlı Akçay Mahallesine yerleştiği öğrenildi.

FETÖnün doktor ve öğretmen taktiği ortaya çıktı!
FETÖ mensuplarının askeri okulda okuyan öğrencilerle ilgilenenlere “öğretmen”, o öğretmenleri denetleyenlere de “doktor” dedikleri belirlendi.

KKTC’de hava ulaşımına sis engeli
İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarından kalkan uçaklar, gece yoğun sis nedeniyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ercan Havalimanı’na iniş yapamadı. Bunun üzerine uçaklar Antalya’ya yönlendirildi. Antalya’da bir süre bekletilen uçaklar, sabah saatlerinde Ercan’a iniş yapabildi.

Bahçeliden Abdullah Gülün Aday değilim sözlerine ilk yorum
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gülün açıklamalarını yorumladı. Bahçeli, “Gülün aday olmamasıyla kardeşlik hukuku yerine geldi denilebilir mi?” sorusuna, “Adı konulmadan geldi. Keşke kardeşlik sözünü ağzına alarak, yani sözlerinin arasına katarak yapmış olsaydı, daha anlamlı olurdu ama bu anlama gelen cümleleri var” karşılığını verdi.

Böylesini hiç duymadık! İnanılmaz kaza
Düzcede, yolda karşılaştığı eşi tarafından şaka olsun diye yolda sıkıştırıldığı ileri sürülen Gülcan Baş, panikleyip kullandığı otomobille önündeki otomobile çarptı. Araçlardan birinin elektrik direğine çarptığı, diğerinin de dere yatağına uçtuğu kazada, 8 aylık bebeğin de aralarında bulunduğu 5 kişi yaralandı.

Bunu yapan insan olamaz! Köpek yavrusunu, döverek ve yakarak öldürdüler
Konyanın Akşehir ilçesinde, dövülerek ve yakılarak öldürülmüş köpek yavrusu bulundu. Konya Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Ümit Sürmeli, “Gerekli yerlere başvurularımızı yaptık. Bu vahşeti yapanlar bulunup, cezalandırılsın” dedi.

Begüm Khan mahkemelik oldu
“Begüm Khan” markasının yaratıcısı Begüm Kıroğlu, TPE’ye tescil ettirdiği mücevher tasarımlarını taklit ederek ünlü bir alışveriş merkezinde sattığı iddiasıyla Elçin Dağlaroğlu’na 17 bin liralık tazminat davası açtı. Mahkemeden ihtiyati tedbir talebinde de bulunan Begüm Kıroğlu, taklit ürünlerin durdurulmasını istedi.

SPnin adayı belli oluyor
Saadet Partisi, yarın saat 10.00da cumhurbaşkanı adayını açıklayacak.

Kaynak : Hurriyet Gazetesi

Share.

Leave A Reply