İsimsizler 27 martta Özrl viseoo

0

İsimsizler 27 martta Özrl viseoo

Dizi Bilgileri

İsimsizler Dizisi

Kanal : Kanal D

Konu: İsimsizler; Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

Ayrıca eski TSK mensubu olan "Mete Yarar" da diziye danışmanlık yapan önemli isimlerden yalnızca biri.

Dizi Ozet

İsimsizler

İsimsizlerin 27. bölüm özeti oku 16 Aralık 2017 Cumartesi Kanal D. İsimsizler dizisinin yeni bölüm özeti oku. İsimsizler yeni bölümde neler olacak? İsimsizler son bölümünde ne oldu?

FİNAL

İsimsizler silahları kurtarmak için bastıkları terörist kampında kapana kısılmışlardır. Fakat hem mücadeleci ruhları hem de yardıma gelen Türk askerleri sayesinde kurtulmayı başarırlar. Silahları geri alıp İstanbula dönen İsimsizler, Kudretin serbest bırakıldığını öğrenince onu yakalamak için ant içerler.

Pes etmeyen Kudret ise Biruske ve Dayıyı karşı karşıya getirecek şeytani bir plan hazırlar. Bu plan baba-kızın sonu mu olacaktır yoksa Kudretin sonu mu?

Diğer taraftan Kudret ve Savcı büyük bir oyunun daha peşindedirler. Çok önemli iki mühendise suikast düzenleyeceklerdir. Çünkü bu iki mühendis başta Savcı ve Kudret olmak üzere devlet içine sızmış hain yapılanmayı ifşa etme hazırlığı içerisindedirler.

İsimsizler girdikleri son mücadeleden galip çıkabilecekler midir? Suikasti önleyip devleti hainlerden temizleyebilecekler midir? Yoksa kazanan Savcı ve Kudret mi olacaktır? -nbsp;

Kanal D Yayın Akışı

Saat Program Adi
07:00 VER ELİNİ AŞK
09:45 MAGAZİN D CUMARTESİ
13:00 ŞULE İLE VİTRİNDEKİLER
14:00 SİYAH BEYAZ AŞK
16:15 MEHMED BİR CİHAN FATİHİ
18:45 KANAL D ANA HABER BÜLTENİ
20:00 İNSANLIK SUÇU
22:30 İNSANLIK SUÇU
00:30 MEHMED BİR CİHAN FATİHİ
03:00 ŞULE İLE VİTRİNDEKİLER
04:15 KÜÇÜK AĞA
06:30 KANAL D ÇOCUK KULÜBÜ

SECMECE PROGRAMLAR

Kanal Adi Saat Program Adi
Star TV 19:00 STAR ANA HABER
Kanal D 16:15 MEHMED BİR CİHAN FATİHİ
ATV 10:00 AŞK VE MAVİ
Show TV 10:00 CUMARTESİ SÜRPRİZİ
Fox TV 01:45 İLK BULUŞMA – TEKRAR
TRT 1 00:00 ATEŞ
TV 8 09:00 YEMEKTEYİZ
Kanal 7 19:00 HZ. YUSUF
Beyaz Tv 01:30 SİNEMA
Share.

Leave A Reply