Kanal 7 Yayın Akışı 18 Mart 2018 – Pazar 18 Mart 2018 Pazar

0
Saat Program Adi
06:30 KANAL 7DE SABAH
08:00 TV FİLMİ
09:00 TÜRK FİLMİ
10:30 BAŞKENT KULİSİ
11:30 DİZİ KÖRDÜĞÜM
13:00 AH KALBİM
15:15 DÜNYAYI GEZİYORUM
16:10 DİZİ KÖRDÜĞÜM [YENİ BÖLÜM]
18:00 HAFTA SONU HABERLERİ
19:00 HZ. YUSUF
21:00 AH KALBİM
22:35 BEŞİKTEN MEZARA
00:00 TV FİLMİ
06:30 KANAL 7DE SABAH

Tavsiye Programlar

Kanal Adi Saat Program Adi
Star TV 15:30 FAZİLET HANIM VE KIZLARI / TKR
Kanal D 14:00 SAHRAPLA ANADOLU LEZZETLERİ
ATV 06:15 BENİ BIRAKMA
Show TV 10:00 PAZAR SÜRPRİZİ
Fox TV 08:00 İLKER KARAGÖZ İLE…
TRT 1 18:55 HAVA DURUMU
TV 8 12:30 MAGAZİN 8
Kanal 7 19:00 HZ. YUSUF
Beyaz Tv 16:30 KAPIMDAKİ CASUS

Videolar

Ah Kalbimin 149. bölüm özeti oku 19 Mart 2018 Pazartesi Kanal 7. Ah Kalbim dizisinin yeni bölüm özeti oku. Ah Kalbim yeni bölümde neler olacak? Ah Kalbim son bölümünde ne oldu?

ALİYA PARALARI ÇALABİLECEK Mİ?

Pragya boşanma evraklarını imzalarken sarhoş olduğu için boşanmanın geçersiz olduğunu söyleyerek düğünü iptal eder. Aliya ise karşılaştığı yeni tehdit yüzünden kendisini tehlikeye atar.

Pragya ve avukatı düğün tamamlanmak üzereyken gelir ve bu düğünün geçersiz olduğunu söyler. Tanununtüm itirazlarına rağmen avukat Pragyanın boşanma kağıtlarını imzalaması için sarhoş edildiğini ispatlar ve boşanma evraklarının geçersiz olduğunu söyler. Tanu ve ailesi sinir krizi geçirirken büyükanne derin bir nefes alır. Öte yandan Neil Aliyanın yanına gelerek onu her şeyi anlatmakla tehdit eder. Aliya oyunlarının ortaya çıkmasını engellemek için Neilin istediği parayı bulacağına söz verir. Pragyanın odasından para çalmaya karar veren Aliya başarılı olabilecek mi?

SARLA PRAGYAYI KURTARABİLECEK Mİ?

Tanu ve Nikhil Pragyayı öldürmek için bir tuzak kurar. Tüm konuşmalara şahit olan Sarla Pragyayı kurtarabilecek mi?

Tanu Pragyanın artık kendisi için büyük bir tehdit olduğunu ve onun ortadan kalkması gerektiğini düşünür. Nikhil ile birlikte Pragyayı öldürmek için plan yapan Tanu son anda Sarlanın tüm planlarını dinlediğini fark eder. Tanu paniklerken Nikhil soğukkanlılığını koruyarak Sarlayı tehdit eder. Tanu ve Nikhil planlarını uygulamak için harekete geçer. Tanu Pragyayı arayarak kendisini Nikhilin gizlediği karısı olarak tanıtır ve elinde çok önemli belgeler olduğunu söyler. Pragyaya belgeleri vermek için buluşmak istediğini söyleyen Tanu onu buluşmaya ikna eder. Tanunun planlarını öğrenen Sarla kızına engel olabilecek mi?

SARLA AYAĞA KALKIYOR

Sarla Tanu ve Nikhilin planının detaylarını öğrenir ve kızı için endişelenmeye başlar. Bir kızını daha kaybetmek istemeyen Sarla ne yapacak?

Pragya kendisine gelen telefondaki kişinin Tanu olduğunu anlamaz ve onun belirlediği buluşma noktasına gitmeye karar verir. Tanu ve Nikhil ise planlarını hayata geçirmek için yola düşer. Kızının başına gelecekleri bilen Sarla çaresiz bir şekilde ağlamaya başlar. Onun bu halini gören Purab ne olduğuna bir türlü anlam veremez. Derdini kimseye anlatamayan Sarla Pragyanın ölmesine müsaade etmek istemez ve kendini zorlayarak ayağa kalkar. Tanunun konuşmalarından tuzağın nerede kurulduğunu öğrenen Sarla, Nikhil Pragyanın üzerine araba sürmek üzereyken buluşma yerine gider. Pragya uğruna felci yenip ayağa kalkan Sarla kızının hayatını kurtarabilecek mi?

AH KALBİM

Share.

Leave A Reply