Beyonce ve Jay-Z’nin klibi Louvre Müzesi’ne rekor kırdırdı

0

Beyonce ve Jay-Z’nin klibi Louvre Müzesi’ne rekor kırdırdı

Beyonce ve Jay-Z’nin klibi Louvre Müzesi’ne rekor kırdırdı
Dünyaca ünlü müzisyen çift Beyonce ve Jay-Z’nin Paris’teki Louvre Müzesi’de çektiği klip sayesinde müze 2018’de ziyaretçi rekoru kırdı.

Gezgin çift: Seyahatlerimizi hesapladık, Aya ulaşmışız
Chanel ve Stevo çifti, 3 yıl önce işlerinden istifa edip, hayatlarının yolculuğuna çıkmaya karar verdi. Arabalarını, mobilyalarını ve geriye kalan tüm eşyalarını satıp bir yıl boyunca para biriktirdiler ve ardından uçağa atlayıp Avrupanın yolunu tuttular.

Scarlett Johanssonın 18+ video isyanı: Vakit kaybı
ABD’li aktris Scarlett Johansson, kendi yüzünün kullanıldığı cinsel içerikle videolarla ilgili açtı ağzını yumdu gözünü.

Cengiz Ünder Harry Pottera benzetildi (Birbirine ikizi kadar benzeyen ünlüler)
İtalyanın Roma takımında oynayan milli futbolcu Cengiz Ünder, lig arasında İstanbula geldi. Arkadaşlarıyla birlikte Kiliza adlı mekana giden ünlü futbolcu, rahat tarzı ve beresiyle dikkat çekti. Ünder, yuvarlak çerçeveli gözlüğüyle film ve edebiyat kahramanı Harry Pottera benzetildi. Bu da Hollywoodun birbirine ikiz kardeşleri kadar benzeyen ünlülerini akıllara getirdi. Bazıları görenleri şaşırtacak kadar benziyor, bazıları bir diğerine olan benzerliğinin farkına varıp bu durumu saç, makyaj gibi uygulamalarla bozmaya çalışıyor veya destekliyor, bazıları ise bir diğerine benzemek için estetik gibi yöntemlere başvuruyor. Dışarıdan bakıldığında ise onların ortak noktaları ünlü olmaları ve birbirlerine benzemeleri.

Demet Şener çocukluk fotoğrafını paylaştı (Ünlülerin çocukluk ve gençlik fotoğrafları)
Demet Şener henüz 6 yaşındayken çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Şenerin bu paylaşımı çocukluk ya da gençlik fotoğrafını göreceğiniz tek ünlü değil. Kiminin çocukluk fotoğrafına baktığınızda ne kadar büyük bir değişiklik geçirdiğini düşünecek, kimi için ise hiç değişmemiş diyeceksiniz. Televizyon ekranlarında, sinema perdesinde, gazetelerde ya da internette her gün gördüğünüz gösteri dünyasının ünlü isimlerini bakalım çocukluk halleriyle tanıyabilecek misiniz? İşte çocukluk fotoğraflarıyla yerli ve yabancı ünlü isimler…

Süper kahramanlar süper kahraman olmasaydı ne yapardı?
Reklam, sinema ve animasyon dünyası için üretim yapan İspanyol görsel efekt ve motion grafik sanatçısı David Cubero, oyuncak sevgisini sanata dönüştürdü. 2009’dan beri oyuncak koleksiyonunun fotoğraflarını çeken sanatçı, “Süper kahramanlar süper kahraman olmasaydı ya da birilerini kurtarmakla meşgul olmasaydı ne yapardı?” sorusuna yanıt veren fotoğraflı hikayeler yarattı.

Kaynak : Ntv

Share.

Leave A Reply