Magazin ve sanat turu (4 Ocak 2019)

0

Magazin ve sanat turu (4 Ocak 2019)

Magazin ve sanat turu (4 Ocak 2019)
4 Ocak 2019 da Türkiye ve dünyada magazin ve sanat gündeminde hangi gelişmeler yaşandı? Sanat ve magazine dair dikkat çeken haberler, son dakika gelişmeleri ve daha fazlası… İşte günlük koşuşturma içinde gözden kaçırmamanız gerekenlerden oluşan magazin ve sanat turu…

Filiz Akın 76 yaşına girdi
İlker İnanoğlu, annesi Filiz Akın’ın 76’ncı yaş günü için sürpriz kutlama organize etti.

Avanak Avni heykeli yerine konuldu
Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi önünden çalınan ve bir süre önce polis tarafından bulunarak belediye yetkililerine teslim edilen “Avanak Avni”nin heykeli yerine konuldu.

Salma Hayek yeni yıla memleketinde girdi
Hollywoodun Meksika asıllı oyuncusu Salma Hayek, yılbaşı tatilini memleketinde geçirdi. Deniz ve güneşin tadını çıkaran Hayek, sosyal medyadan cesur pozlarını paylaşmayı ihmal etmedi.

Modern Family dizisine RTÜKten ceza
RTÜK, “beIN Series HD Comedy” kanalında yayımlanan Modern Family dizisine, evlilik dışı çocuk edinmenin olağan karşılandığı sahneler ve küfürlü söylemler nedeniyle iki program durdurma ve idari para cezası verdi.

Adana seyahatinizde yemeden dönmemeniz gereken bir lezzet: Fıstık Bombası
Gaziantepte 11 yıl tekstil sektöründe çalışan ve bu süre içerisinde tatlıcılık mesleğine ilgi duyan Şimşek Korkmaz, memleketi Adanaya gelerek Fıstık Bombası adlı tatlıyı üretip, satmaya başladı. Korkmaz, kent halkının bu tatlıya yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

GQ Türkiye Men Of The Year 2018 Ödülleri 13 Şubatta veriliyor
GQ Türkiye Men Of The Year 2018 Ödülleri 13 Şubatta sahiplerini buluyor. Pedro Alonso, Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Aras Bulut İynemli, Timuçin Esen, Demet Evgar, Can Yaman, Enis Arıkan gibi ödül alanlar isimler GQ Türkiye Men Of The Year 2018 tanıtım klibinde bir araya geldi.

GQ Türkiye Men Of The Year 2018 Ödülleri 13 Şubatta veriliyor
GQ Türkiye Men Of The Year 2018 Ödülleri 13 Şubatta sahiplerini buluyor. Pedro Alonso, Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Aras Bulut İynemli, Timuçin Esen, Demet Evgar, Can Yaman, Enis Arıkan gibi ödül alanlar isimler GQ Türkiye Men Of The Year 2018 tanıtım klibinde bir araya geldi.

Hakan: Muhafızın (The Protector) IMDb puanı düştü, popülerliği yükseldi
Netflixin ilk Türk dizisi, Hakan: Muhafız (The Protector) popülerliği artıyor ancak IMDb puanı her geçen gün düşüyor. IMDbye 9.3 gibi yüksek bir puanla giriş yapan Çağatay Ulusoyun başrolde yer aldığı dizi önce 8.5e şimdi de 7.8 puana kadar geriledi. Buna Hakan: Muhafız en popüler diziled kategorisinde 9. sıraya kadar yükseldi. İşte IMDbde tüm zamanların en iyi Netflix dizileri ve puanları…

76. Altın Küre (Golden Globe) ödülleri adaylarının set halleri
Hollywood Foreign Press Association (Hollywood Yabancı Basın Birliği) tarafından her yıl verilen 76. Altın Küre (Golden Globe) ödülleri, pazarı pazartesiye bağlayan gece sahiplerini buluyor. İşte Oscar’ın habercisi olarak görülen ödül töreni öncesi aday film ve dizilerin set halleri…

2019’da popüler kültüre damga vuracak olaylar
2019 yılı, popüler kültür dünyasında ses getirecek pek çok olaya tanık olacağız. İşte İngiliz kraliyet bebeğinden Game of Thrones finaline, Carrie Fisherlı Star Warstan Lady Gagalı Oscar törenine 2019da çok konuşulacak olaylar…

Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu hakkında yeni açıklama
Mehmet Ali Erbil’in doktor kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, ünlü şovmenin sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama yaptı: Bu olumsuzluk daha önce yaşananlar gibi değil.

Timuçin Esen: Bu bir taklit olmasın istedim
Müslüm filmiyle 2018’in en çok ses getiren oyuncularından biri olan ve GQ Men Of The Year 2018’de Yılın İkonu seçilen Timuçin Esen, Müslüm Gürses rolüyle ilgili, “Bu bir taklit olmasın istedim” dedi.

Başka Bi Kafa 3 Ocak 2019
Levent Erden ve Bekir Ağırdır başka şeyler konuşmak için NTV ekranında bir araya geliyor. Gündelik konulara farklı bir bakış açısı getiren renkli, eğlenceli ve derin sohbetlerine özel konuklar eşlik ediyor. İzleyiciyi de sohbete dahil eden Başka Bi Kafa, yeni yılın ilk haftasında “Bugünümüz geleceğimizi belirler mi?”, “Kendimizi tanımak geleceğimizi nasıl etkiler?” sorularına “kader motifi” kavramını yaratan uzman eşliğinde cevaplar arayacak. Yeni bölümün konuğu “Hayata Dön” kitabıyla İstanbullu Gelin dizisine ilham veren Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu olacak. <br />Levent Erden ve Bekir Ağırdır ile Başka Bi Kafa, 4 Ocak Perşembe 21.00de canlı yayınla NTVde.

Kaynak : Ntv

Share.

Leave A Reply