Şehit Binbaşı Mithat Duncanın eşi: İntikamını çok şükür almışlar

0

Şehit Binbaşı Mithat Duncanın eşi: İntikamını çok şükür almışlar

Şehit Binbaşı Mithat Duncanın eşi: İntikamını çok şükür almışlar
Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriyenin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatında 15 Martta yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede dün şehit düşen 43 yaşındaki Piyade Binbaşı Mithat Duncanın eşi Lütfiye Tunca, Afrindeki Mehmetçikten gelen mesajla duygulandı.

Genç turizmci evinde ölü bulundu! Kuşadasında şok etkisi yarattı
Kuşadalı genç turizmci Atınç Gür evinde ölü bulundu. Kalp krizi geçirdiği ileri sürülen genç turizmcinin kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için savcılık otopsi yapılması kararı verdi.

Ağzında çıkması gereken diş, beyninde çıktı
SİNOPun Gerze ilçesinde yaşayan Deniz Mızraklının ağzında çıkması gereken bir dişi, beyninde çıktı. Ameliyatın riskli olduğunu söyleyen Deniz Mızraklı, dişin alınması halinde konuşma, görme ve hareket duyularını yitirebileceğini söyledi.

Afrinliler anlattı! Birkaç gün önce kaçtılar
Afrin halkının anlatımına göre, YPG/PKKlı teröristlerin TSK karşısında direnemeyeceklerini anlayınca birkaç gün önce silahlarını araçlara yükleyerek kaçtığı ortaya çıktı.

İranlı milyarder ve kız kardeşlerine Türkiye tatilinde sahte MİTçi şoku
İranlı milyarder iş insanı A.S.(35) ve kız kardeşlerini, kendilerine Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) süsü vererek İstanbul’da kaçıran fidye çetesi yakalandı

Bakandan Çiftlik Bank açıklaması
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, “Çiftlik Bankın önünde sadece çiftlik olduğu için millet zannediyor ki Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile bir ilgisi var. Çiftlik Bankın Tarım Bakanlığı ile ne bir ilgisi var, ne bir izni var, ne verdiği bir hibe var. Bu söylentiler tamamen yanlış ve ocak ayında biz Çiftlik Bankta vatandaşlar kandırılıyor diye Bakanlık olarak savcılığa dilekçe vermişiz” dedi.

Doğumda dehşet!
Samsunun Havza ilçesinde devlet hastanesinde dünyaya gelen çocuğunun doğum esnasında kafatasının çatladığını iddia eden şahıs, doğumda bulunan ebe ve doktordan şikayetçi oldu.

Çanakkale Köprüsü inşaatında denize iniliyor
Başbakan Binali Yıldırım, “Çanakkale Köprüsü dünyanın en uzun asma köprüsü. İki kule arasındaki açıklık tam 2 bin 23 metre. Ne demek, 2023e giderken Cumhuriyetimizin 100. yılına doğru Türkiyeye, Çanakkaleye, şehitler diyarına en uzun köprüyü armağan etmek demektir. Hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.

TSKdan Afrin açıklaması… Bizim için dokunulmazdır
Afrin kent merkezinin teröristlerden temizlenmesinin ardından TSKdan Afrin açıklaması geldi. Harekat kapsamında yaşanan çatışmalarda bugüne kadar 46 askerin şehit olduğu, 225 askerin de yaralandığı belirtilen açıklamada, “Sivil/masum kişilerin hayatı, çevre, tarihi eserler ve dini/kültürel yapılar Türk Silahlı Kuvvetleri için dokunulmazdır” denildi.

Parktan geçene saldırdılar! Muhabirin hobisi vatandaşları kurtardı
Antalyanın en işlek bölgelerinden oğul verdiği için Yavuz Özcan Parkında vatandaşları sokan arı kolonisi, haber yapmak için parka gelen ve hobi olarak arıcılık yapan bir muhabir tarafından kovana konuldu. Arıların, vatandaşların oğula fiziki müdahalesi nedeniyle saldırganlaştığı anlaşıldı.

30 partiye takipsizlik
ANAYASA Mahkemesi’nin, kesin hesap bilgilerine ilişkin belgeleri eksik gönderen siyasi parti yöneticilerine hapis cezası istemiyle dava açılması talebine ,Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı karşı çıktı. Savcılık, siyasi parti yöneticilerinin hapis cezası yerine para cezası ile cezalandırılmasına hükmetti. AYM’nin aralarında DSP, BBP’nin de bulunduğu 30 ayrı parti sorumlusu hakkında yaptığı suç duyurusuna, savcılık takipsizlik kararı verdi.

Botan Çayında 157 kiloluk turna balığı yakaladı
BATMANda, Botan Çayında avlanan Enver Saygunun ağına 157 kiloluk turna balığı takıldı. İki kişinin güçlükle kaldırdığı balık, kilosu 25 liradan satışa sunuldu.

Kaynak : Hurriyet Gazetesi

Share.

Leave A Reply