Sevda Erginci ve Ali İlin Dizi Aşkı Gerçek Oldu!

0

Sevda Erginci ve Ali İlin Dizi Aşkı Gerçek Oldu!

Dizi Bilgileri

Ver Elini Aşk Dizisi

Kanal : Kanal D

Konu: Amerika’da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden doğan kızıyla İstanbul’da yaşayan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol insanı olan Kaan ile ablasını bulmak için köyden İstanbul’a gelen, dediğim dedik Antepli bir köylü kızı olan Ayperi’nin yolları kesişir. Kaan’ın dünyalar tatlısı bebeği Su’ya dadılık yapmaya başlayan Ayperi ile Kaan her konuda zıtlaşsalar da bilmedikleri bir şey vardır. Onların kaderleri bundan yıllar önce Kıbrıs Savaşı sırasında birlikte yazılmıştır.

Dizi Ozet

Ver Elini Aşk

Ver Elini Aşkın 11. bölüm özeti oku 3 Aralık 2017 Pazar Kanal D. Ver Elini Aşk dizisinin yeni bölüm özeti oku. Ver Elini Aşk yeni bölümde neler olacak? Ver Elini Aşk son bölümünde ne oldu?

FİNAL

Ayperi, Kaanın babasıyla görüştüğünü anlayınca Kaana kızar ve Emin Ağanın yanında kalmaya karar verir. Kaan ise Ayperinin dedesiyle kalmasına bozulur, onu ikna etmek için konuşmaya çalışır ama Ayperi Nuh der peygamber demez. Bunun üstüne Kaan, Mesut, Oğuz ve Lalin bir plan yaparlar, Ayperiyi kaçırırlar. Ayperi bu kaçırma olayına çok kızsa da sonunda Kaana olan aşkını inkar etmekten vazgeçer.

Emin Ağa ise can düşmanı Hayrinin, Aytenin lokantasında çalışmaya başladığını ve dükkanı müşterilerle doldurduğunu öğrenir çok sinirlenir. Hayri ile ittifak kuran herkesi cezalandırmak ister ve ev ile birlikte Aytenin dükkanını da satmaya karar verir.

Bunu duyan Kaan çok sinirlenir, Ayperinin yaptığı plan sonucu dostları ile birlikte Emin Ağanın evini basar. Ancak hiç hazırlıklı olmadıkları şey dedesinin yine bir oyununa kurban gittiklerini öğrenmeleridir. Emin Ağanın son oynadığı oyun nedir? Ve Kaan, Ayperi çifti sorunları çözüp mutlu sona ulaşabilecekler midir?

Kanal D Yayın Akışı

Saat Program Adi
06:45 KANAL D İLE GÜNAYDIN TÜRKİYE
09:15 HIÇKIRIK
10:30 MAGAZİN D
12:45 EKİP ŞAHANE
14:45 HIÇKIRIK
16:00 ARKA SOKAKLAR
18:45 AHMET HAKANLA KANAL D HABER
20:00 ARKA SOKAKLAR
23:45 GÜLİZAR
02:45 SİYAH BEYAZ AŞK
06:45 KANAL D ÇOCUK KULÜBÜ

SECMECE PROGRAMLAR

Kanal Adi Saat Program Adi
Star TV 11:00 DUYMAYAN KALMASIN
Kanal D 06:45 KANAL D ÇOCUK KULÜBÜ
ATV 04:30 CENNETİN GÖZYAŞLARI
Show TV
Fox TV 19:00 FATİH PORTAKAL İLE FOXANAHABER
TRT 1
TV 8 04:00 GERÇEĞİN PEŞİNDE
Kanal 7
Beyaz Tv 21:00 SİNEMA
Share.

Leave A Reply