Seven ne yapmaz watsap durumu

0

Seven ne yapmaz watsap durumu

Dizi Bilgileri

Seven Ne Yapmaz Dizisi

Kanal : Atv

Konu: Uçarı, çapkın, yakışıklı Ozan Ekinsoy, Türkiye’nin büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding’in veliahtıdır. Fakat yaptığı büyük bir hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılır. Ozan memlekette, o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı’yla karşılaşır. Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı’nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı’ya karşı kendisinden hiç beklemediği duygular beslemeye başlar; Nazlı’ya bir anda aşık oluvermiştir. Nazlı da ona... Hayli heyecanlı başlayan tanışmaları giderek eğlenceli bir kovalamacaya dönüşür. Beraber çok güzel zaman geçirirler, ama Ozan’ın aklında elbette Nazlı’yla evlenmek yoktur. Fakat çocukluğundan bu yana Nazlı’yı büyüten Fatma ana ve bölgenin bir numaralı dedikoducusu Hatice bir yanlış anlama sonucu iki aşığı yakalar, Nazlı’yla Ozan’ın hiç zaman kaybetmeden evlenmeleri gerekiyordur. Ozan kendini birdenbire hiç hayal etmediği bir hayatın içinde bulur. Ve birden büyük bir paniğe kapılır. Acaba bu evliliğe hazır mıdır? Ozan ne yapacağını bilemez bir haldeyken İstanbul’dan bir telefon alır, acil geri dönmesi gerekmektedir. Böylece Ozan nikahın olduğu gece Nazlı’yı bırakır ve kimseye söylemeden İstanbul’a döner. Nazlı, Ozan’ın gittiğini fark ettiğinde kahrolur ve çileden çıkar. Bütün köyün gözünde yerin dibine geçmiştir. Bunu Ozan’ın yanına bırakmayacaktır; Ozan’dan intikam almak için soluğu İstanbul’da alır. Fakat hayat her zamanki gibi oyununu oynar. Nazlı’nın alacağı intikam, bilinen yöntemlerden çok farklı olacaktır. Öldü kabul ettiği babası Yaşar ve var olduğunu yeni öğrendiği kardeşi Arzu’nun yardımıyla Ozan’ın hayatına yeniden girer. Üstelik bambaşka şekilde. Ozan işte o andan itibaren kendisini büyük bir oyunun içinde bulacaktır.

Dizi Ozet

Seven Ne Yapmaz

Seven Ne Yapmazın 11. bölüm özeti oku 15 Kasım 2017 Çarşamba ATV. Seven Ne Yapmaz dizisinin yeni bölüm özeti oku. Seven Ne Yapmaz yeni bölümde neler olacak? Seven Ne Yapmaz son bölümünde ne oldu?

Ozanı kıskandırmak için başladığı oyun, Nazlının başına iş açmıştır. Serdardan da yüreğindeki kalabalığını bir türlü eksiltemediği Ozandan da kaçar. Serdar yıkılmıştır. Yine de Ebrunun sözünü dinleyip beklemeye karar verir. Ozan ise, en azından evet demediği için mutludur. Bu mutluluğu, tek dert ortağı Mehmetin, nedenini anlayamadığı şekilde ona çok sert bir tepki göstermesi ve kendisini bir daha aramamasını söylemesiyle sekteye uğrar. Nazlının kreminin test için laboratuvara gönderildiğini öğrenen Arzu, onu bir kez daha gaza getirir ve iş yerine gönderir. Nazlı gider ama kafası fazlasıyla karışık durumdadır. Bütün gece Ozanı düşünmüştür. Belki de Ozanın gerçekten iyi bir açıklaması vardır. Belki her şeyi boş verip ona inanmalı ve elini tutmalıdır Serdarın durumunu gören Ebru, Nazlıyla baş başa konuşmaya karar verir. Bu yüzden onu yemeğe çıkartır. Burada öğrendiği bir şey, Nazlının son kalan umudunu da parça parça eder. İki müzmin aşık, birbirinden tamamen kopmak üzeredir. Ama Ozanın, hayatının aşkından, diğer yarısından vazgeçmeye niyeti yoktur. Ne olursa olsun, dünya başına yıkılsa da aşkının peşinden gidecektir.

Atv Yayın Akışı

Saat Program Adi
00:15 SON DURAK
01:15 KANATSIZ KUŞLAR
04:30 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ
07:30 ATV DE HAFTA SONU
10:00 AŞK VE MAVİ
13:05 8.GÜN
15:35 SEN ANLAT KARADENİZ
18:40 ATV HABER
19:00 ATV ANA HABER BÜLTENİ
20:00 MASUM DEĞİLİZ

SECMECE PROGRAMLAR

Kanal Adi Saat Program Adi
Star TV 20:00 FAZİLET HANIM VE KIZLARI / 41
Kanal D 20:00 İNSANLIK SUÇU
ATV
Show TV 13:00 LEZZET YOLCULUĞU
Fox TV
TRT 1 00:00 ATEŞ
TV 8 05:15 GEL KONUŞALIM
Kanal 7 03:00 KANAL 7
Beyaz Tv 14:30 HAYATTA HER ŞEY VAR [T]
Share.

Leave A Reply