Son dakika… Ankarada operasyon başladı… 25 gözaltı kararı var

0

Son dakika… Ankarada operasyon başladı… 25 gözaltı kararı var

Son dakika… Ankarada operasyon başladı… 25 gözaltı kararı var
FETÖnün Hava Kuvvetleri komutanlığı yapılanması soruşturmasında, aralarında eski albayların da bulunduğu 25 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

15 Temmuzun yeni görüntüleri ortaya çıktı!
15 Temmuz darbe girişimi gecesi Korgeneral Mehmet Şanver’in kızının düğününün yapıldığı Moda Deniz Kulübü’nde yaşananlara dair kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Bakanlık açıkladı… 23 terörist öldürüldü
İçişleri Bakanlığından, son bir haftada ülke genelinde yürütülen iç güvenlik operasyonlarında 23 teröristin öldürüldüğü bildirildi.

YSK Başkanı tüm partilere bu çağrıyı yaptı
Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, Türkiyede seçimlerin güvenli olduğunu, tüm siyasi partilerin sandıklara üye göndermelerinin çok daha sağlıklı olacağını söyledi.

Türkiye günlerce bu cinayeti konuşmuştu… İkinci çocuk anneyi seçti
İstanbul Kartal’da 9 Mart 2016 günü kaybolduktan sonra Tuzla’da ormanlık alanda cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ün öldürülmesi tüm Türkiye’yi derinden sarsmıştı. Beratcanı annenin sevgilisinin öldürdüğü ortaya çıkmıştı. Baba Ergin Karakütük, cinayette beraat eden anne Türkan Karakütüke boşanma davası açtı. Çift boşanırken Beratcanın ağabeyinin velayeti çocuğun isteği doğrultusunda anneye verildi.

İzmirden acı haber
İzmirin Aliağa ilçesinde, hasta nakli yaptıktan sonra görev bölgelerine taşınan sağlık ekibinin bulunduğu ambulans TIR’a çarptı. Kazada 3 sağlık görevlisi yaralandı. Yaralılardan Esma Başkurt (24) ambulansla hastaneye kaldırılırken yolda yaşamını yitirdi.

Evlat edinmede yeni dönem… 40 yaş sınırı kalktı
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca yapılan düzenlemeyle evlat edinmede katı bir kural olarak uygulanan “40 yaş” sınırı kaldırıldı.

Kaynak : Hurriyet Gazetesi

Share.

Leave A Reply