• Ver Elini Aşk • Ayperi u0026 Kaan

0

• Ver Elini Aşk • Ayperi u0026 Kaan

Dizi Bilgileri

Ver Elini Aşk Dizisi

Kanal : Kanal D

Konu: Amerika’da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden doğan kızıyla İstanbul’da yaşayan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol insanı olan Kaan ile ablasını bulmak için köyden İstanbul’a gelen, dediğim dedik Antepli bir köylü kızı olan Ayperi’nin yolları kesişir. Kaan’ın dünyalar tatlısı bebeği Su’ya dadılık yapmaya başlayan Ayperi ile Kaan her konuda zıtlaşsalar da bilmedikleri bir şey vardır. Onların kaderleri bundan yıllar önce Kıbrıs Savaşı sırasında birlikte yazılmıştır.

Dizi Ozet

Ver Elini Aşk

Ver Elini Aşkın 11. bölüm özeti oku 3 Aralık 2017 Pazar Kanal D. Ver Elini Aşk dizisinin yeni bölüm özeti oku. Ver Elini Aşk yeni bölümde neler olacak? Ver Elini Aşk son bölümünde ne oldu?

FİNAL

Ayperi, Kaanın babasıyla görüştüğünü anlayınca Kaana kızar ve Emin Ağanın yanında kalmaya karar verir. Kaan ise Ayperinin dedesiyle kalmasına bozulur, onu ikna etmek için konuşmaya çalışır ama Ayperi Nuh der peygamber demez. Bunun üstüne Kaan, Mesut, Oğuz ve Lalin bir plan yaparlar, Ayperiyi kaçırırlar. Ayperi bu kaçırma olayına çok kızsa da sonunda Kaana olan aşkını inkar etmekten vazgeçer.

Emin Ağa ise can düşmanı Hayrinin, Aytenin lokantasında çalışmaya başladığını ve dükkanı müşterilerle doldurduğunu öğrenir çok sinirlenir. Hayri ile ittifak kuran herkesi cezalandırmak ister ve ev ile birlikte Aytenin dükkanını da satmaya karar verir.

Bunu duyan Kaan çok sinirlenir, Ayperinin yaptığı plan sonucu dostları ile birlikte Emin Ağanın evini basar. Ancak hiç hazırlıklı olmadıkları şey dedesinin yine bir oyununa kurban gittiklerini öğrenmeleridir. Emin Ağanın son oynadığı oyun nedir? Ve Kaan, Ayperi çifti sorunları çözüp mutlu sona ulaşabilecekler midir?

Kanal D Yayın Akışı

Saat Program Adi
06:30 KANAL D ÇOCUK KULÜBÜ
07:15 ÇOCUKLAR DUYMASIN
09:45 MAGAZİN D CUMARTESİ
13:00 ŞULE İLE VİTRİNDEKİLER
14:00 NURSELLE EVİN TADI
15:15 SİYAH BEYAZ AŞK
18:45 KANAL D ANA HABER
20:00 GÜLİZAR
22:30 GÜLİZAR
01:00 MERYEM
03:15 GÜLİZAR
05:30 MÜZİK ARASI
06:45 KANAL D ÇOCUK KULÜBÜ

SECMECE PROGRAMLAR

Kanal Adi Saat Program Adi
Star TV 03:00 HAYAT SIRLARI / 4
Kanal D 05:30 MÜZİK ARASI
ATV 07:30 ATV DE HAFTA SONU
Show TV 10:00 CUMARTESİ SÜRPRİZİ
Fox TV
TRT 1
TV 8 20:00 O SES TÜRKİYE
Kanal 7
Beyaz Tv 04:00 NE VAR NE YOK (TEKRAR)
Share.

Leave A Reply