PTT müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? PTT çağrı merkezi…

0

PTT müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? PTT çağrı merkezi…

Yurt içi posta hizmetleri yurt dışı posta hizmetleri, kargo gönderimi, gönder süresi hakkında bilgi sahibi olmak, en yakın şubeyi öğrenmek ve para gönderme işlemleriniz için en doğru adreslerden biri şüphesiz devlet kuruluşlarından PTT'dir. Vatandaşlar tüm bu işlemleri yapmak için PTT müşteri hizmetleri telefon numarasını araştırıyor ayrıca PTT çağrı merkezinden tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Yurt içi posta hizmetleri yurt dışı posta hizmetleri, kargo gönderimi, gönder süresi hakkında bilgi sahibi olmak, en yakın şubeyi öğrenmek ve para gönderme işlemleriniz için en doğru adreslerden biri şüphesiz devlet kuruluşlarından PTTdir. Vatandaşlar tüm bu işlemleri yapmak için PTT müşteri hizmetleri telefon numarasını araştırıyor ayrıca PTT çağrı merkezinden tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. e-Tanzim ürünleri epttavm.com üzerinden satışa sunuluyor. Yeşil mercimek, nohut, çay gibi ürünlerin yanı sıra giyim, elektronik, anne ve bebek ürünleri, ev ve yaşam ürünleri, hobi ürünleri, spor ürünleri gibi farklı ürünler de epttavm üzerinden vatandaşın hizmetine sunuluyor. Bu satışlar sırasında bazı problemler yaşayabilirsiniz bu problemleri çözmek için PTT müşteri hizmetleri telefon numarası ve PTT çağrı merkezi numarasını bilmeniz oldukça önemli. PTT MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI KAÇ? PTT ÇAĞRI MERKEZİ TELEFONU… PTT kurum ve kuruluşuyla ilgili tüm şikayet öneri ve bilgi alma işlemleriniz için 444 1 788 numaralı hattı arayıp PTT müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca işitme engelli ve konuşma engelli müşteriler için de Engelli Dostu Numaralar projesiyle 0312 309 59 12 numaralı SMS hattıyla iletişime geçebilirsiniz. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezinin https://portal.cimer.gov.tr adresi vasıtasıyla da sorun ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kelime, içi hizmetleri dışı hizmetleri gönderimi süresi bilgi olmak yakın öğrenmek para işlemleriniz en adreslerden şüphesiz kuruluşlarından Vatandaşlar bu yapmak PTT hizmetleri numarasını ayrıca çağrı tüm cevap eTanzim epttavmcom satışa Yeşil nohut gibi yanı giyim anne bebek ev yaşam hobi spor gibi ürünler epttavm vatandaşın sunuluyor satışlar bazı yaşayabilirsiniz problemleri için müşteri telefon ve çağrı numarasını oldukça PTT HİZMETLERİ NUMARASI PTT MERKEZİ PTT ve ilgili şikayet ve alma için 1 numaralı arayıp müşteri ulaşabilirsiniz işitme ve engelli için Engelli Numaralar 0312 59 numaralı hattıyla geçebilirsiniz İletişim https://portalcimergovtr vasıtasıyla sorun görüşlerinizi

Kaynak : Sabah Gazetesi

Share.

Leave A Reply