Ver Elini Aşk 8. Bölüm Fragmanı (26 Ekim Perşembe)

0

Ver Elini Aşk 8. Bölüm Fragmanı (26 Ekim Perşembe)

Dizi Bilgileri

Ver Elini Aşk Dizisi

Kanal : Kanal D

Konu: Amerika’da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden doğan kızıyla İstanbul’da yaşayan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol insanı olan Kaan ile ablasını bulmak için köyden İstanbul’a gelen, dediğim dedik Antepli bir köylü kızı olan Ayperi’nin yolları kesişir. Kaan’ın dünyalar tatlısı bebeği Su’ya dadılık yapmaya başlayan Ayperi ile Kaan her konuda zıtlaşsalar da bilmedikleri bir şey vardır. Onların kaderleri bundan yıllar önce Kıbrıs Savaşı sırasında birlikte yazılmıştır.

Dizi Ozet

Ver Elini Aşk

Ver Elini Aşkın 11. bölüm özeti oku 3 Aralık 2017 Pazar Kanal D. Ver Elini Aşk dizisinin yeni bölüm özeti oku. Ver Elini Aşk yeni bölümde neler olacak? Ver Elini Aşk son bölümünde ne oldu?

FİNAL

Ayperi, Kaanın babasıyla görüştüğünü anlayınca Kaana kızar ve Emin Ağanın yanında kalmaya karar verir. Kaan ise Ayperinin dedesiyle kalmasına bozulur, onu ikna etmek için konuşmaya çalışır ama Ayperi Nuh der peygamber demez. Bunun üstüne Kaan, Mesut, Oğuz ve Lalin bir plan yaparlar, Ayperiyi kaçırırlar. Ayperi bu kaçırma olayına çok kızsa da sonunda Kaana olan aşkını inkar etmekten vazgeçer.

Emin Ağa ise can düşmanı Hayrinin, Aytenin lokantasında çalışmaya başladığını ve dükkanı müşterilerle doldurduğunu öğrenir çok sinirlenir. Hayri ile ittifak kuran herkesi cezalandırmak ister ve ev ile birlikte Aytenin dükkanını da satmaya karar verir.

Bunu duyan Kaan çok sinirlenir, Ayperinin yaptığı plan sonucu dostları ile birlikte Emin Ağanın evini basar. Ancak hiç hazırlıklı olmadıkları şey dedesinin yine bir oyununa kurban gittiklerini öğrenmeleridir. Emin Ağanın son oynadığı oyun nedir? Ve Kaan, Ayperi çifti sorunları çözüp mutlu sona ulaşabilecekler midir?

Kanal D Yayın Akışı

Saat Program Adi
06:45 KANAL D İLE GÜNAYDIN TÜRKİYE
09:45 VER ELİNİ AŞK
12:45 GELİNİM MUTFAKTA
15:00 MAGAZİN D
16:30 ARKA SOKAKLAR
18:45 AHMET HAKANLA KANAL D HABER
20:00 MEHMED BİR CİHAN FATİHİ
23:30 İNSANLIK SUÇU
01:45 ÖYLE SEVDİM Kİ SENİ
04:00 KALBİM EGEDE KALDI
06:45 KANAL D İLE GÜNAYDIN TÜRKİYE

SECMECE PROGRAMLAR

Kanal Adi Saat Program Adi
Star TV 20:00 UFAK TEFEK CİNAYETLER / 27
Kanal D 18:45 AHMET HAKANLA KANAL D HABER
ATV
Show TV 12:00 NEFİS TARİFLER
Fox TV 07:15 İSMAİL KÜÇÜKKAYA İLE…
TRT 1 09:15 PELİN ÇİFT İLE İYİ FİKİR
TV 8 08:00 ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR
Kanal 7 12:45 AH KALBİM
Beyaz Tv 16:00 KURTLAR VADİSİ PUSU
Share.

Leave A Reply