Yeni Gelin 43 . bölüm izle Bugünün Dizileri 31 Mart 2018 Cumartesi

0

Dizi Adı : Yeni Gelin
Dizinin Yayınlanma Tarihi : 31 Mart 2018 Cumartesi
Dizinin Başlama Saati : 20:00 – 00:15 (255 dakika)
Dizinin Kanalı :
Bilgi : Yeni Gelin dizisini izlemek için tıklayın.

Dizinin Kısa Özeti :

43. Bolum: Baranı ihbar eden kim? Şirin le Baran sonunda muradına ermiş evlilik yolundaki ilk adımlarını atmışlardır. İki aşık artık sozludur. Fakat Baran ın asıl sınavı şimdi başlamaktadır. Gidip teslim olması, verdiği sozu tutması gerekmektedir. Şirin de Kalender de bu konuda nettir. Fakat Baran bir turlu teslim olmaya yanaşmaz.

Şirin le Baran ın evliliğindeki tek engel maalesef bu değildir. Turkmen onların evliliği icin kendi evliliğini şart koşmuştur. Musellim de Turkmen in evliliği icin kendi evliliğini şart koşmuştur. Bozok Konağı nı zincirleme bir evlilik heyecanı sarmıştır. Turkmen konakta seferberlik ilan etmiştir.

Tum kadınlar el birliğiyle Musellim i evlendirecektir. Musellim e uygun hicbir aday bulamamışlardır ki, kader ağlarını orer. Elzem yeniden konağa gelir. Turkmen sonunda abisini evlendirecek ve muradına erecektir. Fakat Musellim le Elzem in yıldızları barışmaz. Turkmen yuzunden konak yeniden teyakkuza gecer.

Kalender duşmanı Boran Ağa tarafından geri getirilen Elzem le ve onu Musellim le baş goz etmeye uğraşmaktadır. Ama asıl derdi Şirin dir. Baran teslim olmadığı surece ici rahat değildir. Duruma el koymaya karar verir. Fakat Baran ondan once davranmıştır. Şirin in aşkı icin ozgurluğunden vazgecmiş, tum suclarının bedelini odemeye karar vermiştir. Şirin Baran ı bir bilinmeze uğurlamaktadır.

KONU

Yayın Akışı

Saat Program Adi

Kanal Adi Saat Program Adi
Star TV 16:00 JET SOSYETE / 5
Kanal D 22:30 İNSANLIK SUÇU
ATV 15:35 SEN ANLAT KARADENİZ
Show TV 17:00 ÇOCUKTAN AL HABERİ
Fox TV 19:00 GULBIN TOSUN ILE…
TRT 1 12:10 1DE BUGÜN
TV 8 20:00 SURVIVOR 2018
Kanal 7 06:00 KANAL 7
Beyaz Tv 04:00 NE VAR NE YOK [TEKRAR]
Share.

Leave A Reply